hendrixW sobotę, 2 października, o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Hendrix Project. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na koncercie

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 30 września o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od dominika.a.. i jda…

Start godz. 22:00 Koncert zespołu HENDRIX PROJECT
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Hendrix Project – Jimi Hendrix Tribute Band

Gramy Hendrixa od dawna. Zebraliśmy wszystkie grane przez nas utwory w jedną koncertową całość i tak powstał HENDRIX PROJECT.
Początek działalności zespołu to koncert z Leszkiem Cichońskim znakomitym gitarzystą, organizatorem „Thanks Jimi Festival” oraz Gitarowego Rekordu Guinnessa, człowiekiem którego tak naprawdę fanom muzyki nie trzeba przedstawiać. A muzyka? Dla nas całe lata 60-te zawsze były źródłem inspiracji, radości, odkrywania wszystkiego co najlepsze w muzyce. nie tylko Jimi, także The Doors, Led Zeppelin, Janis Joplin i wielu innych. Czemu Hendrix? Bo to jednak jego muzyka najczęściej przewijała się na naszych koncertach, granych w różnych składach, na różnych scenach. No i prawdopodobnie nie ma w Polsce drugiego zespołu który grałby tylko jego utwory. Na koncertach oddamy atmosferę, klimat ale przede wszystkim energię ukrytą w utworach Jimiego Hendrixa.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zlotarozdzka3
Złota różdżka w Arlekinie (zakończony)
Kultura_Dostepna_w_kinach_-_plakat
Amok w Kinie Helios (zakończony)
Letnie Brzmienia w EC-1: Brodka (zakończony)
1 Komentarz
  • Katarzyna
    27 września 2016 at 12:40

    „New York” – Kasia Cz.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*