dexter4W piątek, 26 sierpnia o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Dexter a dzień później Latające talerze. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na obu koncertach.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 25 sierpnia o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

26. 08.2016 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu DEXTER
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Inspiruje nas radość niesiona ludziom poprzez zabawę.

27. 08.2016  (sobota) start godz. 22:00
Koncert zespołu LATAJĄCE TALERZE
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Żyjemy muzyką i chcemy, aby muzyka wykonywana przez nas na koncertach tętniła życiem. Grając dla was już od 2000 roku staramy się aby każdy nasz występ wzbudzał wiele emocji, przynosił kolejne zaskoczenia, ale przede wszystkim pozostawiał niezapomniane wrażenia. Cieszy nas bardzo, że dzięki waszej obecności na koncertach my również możemy się świetnie bawić i realizować nasze życiowe pasje. Od założenia zespołu zagraliśmy ponad 1500 (półtora tysiąca!) koncertów w różnych miejscach Polski, a także poza jej granicami. Bardzo często nasze koncerty odbywały się podczas niezwykłych imprez i w niezwykłych miejscach, czasem nawet zawodzi nas pamięć, gdy mamy wyliczać, w jakich nieoczekiwanych miejscach zagraliśmy. Gramy najbardziej znane światowe przeboje, które pobudzają wszystkich do nieskrępowanej zabawy. Wśród piosenek wywodzących się z klasyki rocka znajduje się wiele utworów, których rodowód jest zupełnie „nierockowy”. Mimo tego wypracowaliśmy swój niepowtarzalny styl, w którym dominuje męski i melodyjny rock przyprawiony do smaku dobrym i nieco absurdalnym humorem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Over The Limit w Kinie Helios (zakończony)
ZESPOL_KRZYSZTOF_ZALEWSKI_3
Krzysztof Zalewski w Wytwórni (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*