jollyrogerbandW piątek, 16 grudnia w New Yorku pojawi się Jolly Roger, a dzień później Mixtape. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na oba koncerty.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w treści maila podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 15 grudnia o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

16.12.2016 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu JOLLY ROGER
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Zespół Jolly Roger opiera swoją działalność muzyczną głównie na muzyce folkowej w aranżacji zarówno akustycznej jak i rockowej. Wykonuje kompozycje własne oraz znane i lubiane utwory tradycyjne. W ciągu trzech lat swojej działalności zagrał ponad 120 koncertów na scenach klubów i tawern oraz na mniejszych i większych imprezach masowych w całym kraju. Wielokrotnie występował jako gość czy też gwiazda wieczoru na ogólnopolskich festiwalach muzyki folkowej. Oprócz tego zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów na imprezach masowych, WOŚP-ach oraz na kilkunastu zlotach motocyklowych. Laureat V Ogólnopolskiego Festiwali PORT WOLA 2016 w Warszawie – największego festiwalu folkowego w centralnej Polsce.

Zespół zagrał; koncerty na jednej scenie z takimi znanymi wykonawcami jak Carrantuohill, Anna Wyszkoni, VIDEO, TEDE, Krzysztof Ścierański, Janusz Nastarowicz, SAMOKHIN BAND, Ceili, EKT GDYNIA, MIETEK FOLK, NORTH CAPE, GRZMIĄCA PÓŁLITRÓWA, CARYNA i inni…

Zespół wystąpi w składzie:
Robert Kantecki – śpiew , gitara akustyczna, bęben basowy
Jakub Dośpiał – akordeon, śpiew
Adam Marańda – skrzypce, śpiew
Sylwek Młynarczyk – mandolina, gitara elektryczna
Jędrzej Szafałowicz – gitara basowa

17. 12.2016  (sobota) start godz. 22:00
Koncert zespołu MIXTAPE
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Mixtape to składanka Twoich ulubionych numerów, które znasz z najgrubszych  domówek.  Mixtape to nowy band, tworzony przez szóstkę mega popularnych, turbo uzdolnionych muzyków. Entuzjastów gorących hitów  i  nieśmiertelnych coverowych klasyków. Rozbuja Cię tanecznymi  kawałkami Daft Punk czy Michaela Jacksona,  przypomni  szalone lata 90 hitami  Roxette , rozkołysze balladami Lenny’ego  Kravitza.  Sprawdź ich na żywo!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cover_front
Mr. Zagaynikov – Sunshine Units (zakończony)
art51
3 X ART.51 w Szwalni (konkurs do 9 lutego)
2013-11_igrzyska_406
ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*