Daria Zawiałow, Bitamina, Dagadana, Mela Koteluk, Karaś/Rogucki, Gutek, Maciej Maleńczuk, Marek Dyjak, Artur Rojek, Lao Che, Krzysztof Cugowski, Andrzej Piaseczny, RASP Lovers, Ragnar Olafsson, Łysa Góra, Marcin Sójka, Sarius, Paluch, Miły ATZ, Włodu/1988, Kabe, Kali plus muzyczny finał F.E.T.Y. i Festiwal Łódź Czterech Kultur. Tak wygląda muzyczny wrzesień w dobie koronawirusa.

Mapkę z miejscami oraz krótki informator znajdziecie tutaj


WRZESIEŃ 2020

(aktualizacja 2 września 12:30)


Kluby, w których odbywają się koncerty
 
6 dzielnica, Piotrkowska 102
   
Agrafka, Mielczarskiego 1 (Zgierz)
   
Akademia Muzyczna w Łodzi
   
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
   
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
   
Alembik Whisky Club, Piłsudskiego 150/152
4 września 20:00 Michał Tanaś
Arturówek, Skrzydlata 75
   
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
   
Bajka Disco Club, Piotrkowska 90
   
Bajkonur, Piłsudskiego 135
   
Bałucki Ośrodek Kultury Lutnia, Łanowa 14
   
Brush Barber Shop, Piotrkowska 138/140
   
Broadway 18, Stefanowskiego 17
   
Bubamara, Ogrodowa 19a
   
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
   
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
3 września 21:00 RASP Lovers
Cafe Verte, Piotrkowska 113
   
Casablanca, Podrzeczna 2
   
Centralne Muzeum Włókiennictwa, Piotrkowska 282
   
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
   
Cotton Club, Politechniki 9a
   
DOM, Piotrkowska 138/140
23 września 16:00 F.E.T.A.
Dom Literatury, Roosevelta 17
   
EC-1, Targowa 1/3
   
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
   
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
   
Futurysta, al. Politechniki 7
   
Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23
   
Grzałka 55, Piotrkowska 55
   
Infinity, Piotrkowska 81
   
Irish Pub, Piotrkowska 77
   
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
   
Keja Pub, Kopernika 46
3 września
10 września
11 września
17 września
19 września
25 września
26 września
27 września
19:00 Marcin Styczeń
19:00 Piotr Selim i Hania Lewandowska
20:00 Zrefowani
19:00 Pod Chmurami
20:30 Toolmaker
21:00 Urwani z Wesela
21:00 EKT Gdynia
18:00 Bez Jacka
Kij, Jaracza 45
4 września
5 września
11 września
21:30 Wrona/Rutkowski/Panasiuk
20:00 Samokhin Band
21:00 Haze Acoustic Trio
Kipisz, Piotrkowska 282
   
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
18 września 18:00 Czesław Mozil
Klubopiwiarnia, Narutowicza 7/9
   
Konkret, Więckowskiego 36
   
Lokal, Pasaż Schillera
   
Long Play, Piotrkowska 90
   
Lordi’s, Piotrkowska 102
26 września 19:00 Sarius
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
2 września 19:00 Koncert dla Stana Borysa
ŁSSE, Tymieniecka 22/24
   
Magnetofon, Zgierska 26a
   
Manufaktura, Drewnowska 58
   
Monopolis, Wydawnicza 4
w każdy piątek 19:00 Koncert niespodzianka
  Artkombinat Scena Monopolis
28 września 19:00 Motywy żydowskie w muzyce świata
Morning, Pogonowskiego 46
   
Muzeum Książki Artystycznej, Tymienieckiego 24
   
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
   
Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
   
Narraganset, Gdańska 129
   
Niebostan, Piotrkowska 17
   
NieWinni (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
4 września 20:00 Sin Trinity
Obszar Wspólny, Piotrkowska 111
   
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
   
Ogrody Geyera, Piotrkowska 293/305
6 września
12 września
17 września
19:00 Daria Zawiałow
19:00 Bitamina
19:00 Paluch
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
   
P29, Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego 2)
5 września
12 września
19 września
20:00 Miły ATZ
20:00 Włodi/1988
20:00 Kabe
Park Źródliska
   
Piotrkowska / Pasaż Schillera / Pasaż Rubinsteina
   
Poleski Ośrodek Sztuki, Krzemieniecka 2a
   
Politechnika Łódzka – kampus B
   
Pogonowskiego 45
   
Pop’n’Art, Plac Wolności 6
17 września 19:00 João de Sousa
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
   
Restauracja Imber, Piotrkowska 43
   
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
   
Scenografia, Zachodnia 81/83
   
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
   
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
   
Stacja – el Cubano Traugutta 3
   
Stara Szkutnia, Wólczańska 40/42
4 września
11 września
18 września
26 września
20:00 North Cape
21:00 Jolly Roger
20:30 Gabrysia Mycielska
20:00 Ryczące Dwudziestki
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
3 września
4 września
5 września
Ł4K 18:30 Dagadana 20:00 Mela Koteluk i Kwadrofonika
Ł4K 20:00 Niklas Paschburg
Ł4K 20:00 Karaś/Rogucki
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
   
Sukcesja, Politechniki 1
   
Szykier, Północna 1/3
   
Teatr Club, Moniuszki 4a
4 września 19:00 Kali
Teatr DOM, Piotrkowska 243
20 września 19:00 Marcin Sójka
Teatr Mały w Manufakturze
   
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
28 września 19:00 10 Tenorów
Teatr Nowy, Więckowskiego 15
   
Teatr Powszechny, Legionów 21
   
Teatr im. Stefana Jaracza, Kilińskiego 45
   
Teatr Szwalnia, Struga 90
   
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
   
Teatr V6, Żeromskiego 74/76
   
Textorial Park, Fabryczna 17
   
TU, Rewolucji 1905 r. 10
klub nieczynny  
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
   
U Milscha, Łąkowa
   
Wake&Roll Park, Stawy Stefańskiego
   
Whiskey In The Jar, Manufaktura
od czwartku do soboty 19:00 Muzyka na żywo
Wooltura, Wólczańska 40/42
3 września
4 września
5 września
6 września
11 września
12 września
25 września
26 września
20:00 Ragnar Olafsson
20:30 Hardy, Snow White
19:30 OKAP, Szwalnia, Gyntojra
19:00 Moanaa, Haven
18:30 Supergrupa’81, Kosa Śmierci, Skandalon, Zemsta Nietoperza
21:00 K-Essence
20:00 Łysa Góra
18:00 Gutek
Woonerf przy 6. sierpnia
   
W Y, Piotrkowska 138/140
   
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
4 września
19 września
20 września
21 września
25 września
27 września
28 września
18:15 Wirtualna Wytwórnia Jazzu – Monika Borzym / Joanna Duda Trio
20:00 Maciej Maleńczuk + Rhythm Section
19:00 Marek Dyjak
20:00 Artur Rojek
19:00 Lao Che
19:00 Krzysztof Cugowski z zespołem Mistrzów
19:00 Andrzej Piaseczny
Zatoka Sportu, al. Politechniki 10
   
Z innej beczki (Moniuszki 6)
   
Żarty Żartami, Wólczańska 40/42
   
Okolice Łodzi
   

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Plakat2_-_Muz-naszp
Koncerty Muzycznie Naszpikowani
xxanaxx
XXANAXX w Łączniku
Grupa_Beltaine
Świat Folku Irlandzkiego w Teatrze Muzycznym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*