W wakacje w Łodzi staną cztery plenerowe sceny – na terenie EC-1 (Letnie Brzmienia), na Księżym Młynie (Letnisko), w Ogrodach Geyera (Lato w Plenerze) i przy Roosevelta 2/4 (m.in. Łódzka Scena Młodych).

Dzięki nim usłyszymy takich wykoanwców, jak: Bitamina + Miętha + Vito Bambino, Król, Daria Zawiałow, Mrozu, Artur Rojek, Ralph Kaminski, Ania Dąbrowska, Kuba Badach, Kortez, Karaś/Rogucki, Krzysztof Zalewski, Brodka, Mikromusic, Syny, Kaz Bałagane, Rysy, Kukon, Natalia Szroeder, Malik Montana, Sorry Boys, Clock Machine, Fisz Emade Tworzywo, Gruby Mielzky + Miły ATZ, KęKę, Beata i Bajm i Stachursky.

Dodatkowo jednorazowo odbędzie się Geyer Music Factory, ruszy Letnia Akademia Jazzu w Wytwórni, “muzycznie” działać będzie m.in. Keja Pub, Kij, Wooltura czy Artkombinat Scena Monopolis.

Mapkę z miejscami oraz krótki informator znajdziecie tutaj


LIPIEC 2021

(aktualizacja 2 lipca 23:04)


Kluby, w których odbywają się koncerty
 
6 dzielnica, Piotrkowska 102
1 lipca
2 lipca
3 lipca
21:00 Polski Zespół
21:00 Człowiek
21:00 Muk_pang
Agrafka, Mielczarskiego 1 (Zgierz)
Akademia Muzyczna w Łodzi
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
Alembik Whisky Club, Piłsudskiego 150/152
2 lipca 20:00 Boogie Mama
Arturówek, Skrzydlata 75
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
Bajka Disco Club, Piotrkowska 90
Bałucki Ośrodek Kultury Lutnia, Łanowa 14
Brush Barber Shop, Piotrkowska 138/140
Broadway 18, Stefanowskiego 17
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
Cafe Verte, Piotrkowska 113
Casablanca, Podrzeczna 2
Centralne Muzeum Włókiennictwa, Piotrkowska 282
9 lipca 21:00 GMF: Grohman Orchestra
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
Cotton Club, Politechniki 9a
   
Cyrk pod Zielonym Xsiężycem, Piotrkowska 92
2 lipca 19:00 Milewski solo 20:00 Stanisław Hurnik & Other Freaks
DOM, Piotrkowska 138/140
Dom Literatury, Roosevelta 17
EC-1, Targowa 1/3
2 lipca
3 lipca
4 lipca
9 lipca
10 lipca
11 lipca
16 lipca
17 lipca
18 lipca
23 lipca
24 lipca
30 lipca
31 lipca
18:00 Letnie Brzmienia: Bitamina + Miętha + Vito Bambino
20:00 Letnie Brzmienia: Król
20:00 Letnie Brzmienia: Daria Zawiałow
20:00 Letnie Brzmienia: Mrozu
20:00 Letnie Brzmienia: Artur Rojek
20:00 Letnie Brzmienia: Ralph Kaminski
20:00 Letnie Brzmienia: Ania Dąbrowska
20:00 Letnie Brzmienia: Kuba Badach
20:00 Letnie Brzmienia: Kortez
20:00 Letnie Brzmienia: Karaś/Rogucki
20:00 Letnie Brzmienia: Krzysztof Zalewski
20:00 Letnie Brzmienia: Brodka
20:00 Letnie Brzmienia: Mikromusic
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
Futurysta, al. Politechniki 7
Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23
Grzałka 55, Piotrkowska 55
Infinity, Piotrkowska 81
Irish Pub, Piotrkowska 77
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
Keja Pub, Kopernika 46
2 lipca
3 lipca
15 lipca
16 lipca
18 lipca
22 lipca
24 lipca
25 lipca
30 lipca
31 lipca
21:00 Zrefowani
21:00 Balagan Show
21:00 Zakaz Wyprzedzania
19:00 Wojtek “Szejkin” Michalski i grupa Mejkap
21:00 Łukasz Nowak i Marcin Snokowski
19:00 Jan Kondrak
19:00 The Lucyan Group
21:00 Qucza
18:00 Jarząbek & Jurkiewicz
21:00 Sylwester Karnafel & Maksymilian Wosk (Kochankowie Sally Brown)
21:00 Męski Punkt Widenia
Kij, Jaracza 45
3 lipca
9 lipca
20:00 Tercet Kamili Drabek
19:00 Rozdarty Pończoch
Kipisz, Piotrkowska 282
10 lipca
31 lipca
19:00 Melodialia
19:00 Lupnik – Aleksander Wnuk
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
Klubopiwiarnia, Narutowicza 7/9
Konkret, Więckowskiego 36
9 lipca 21:00 Max Bravura
Księży Młyn
2 lipca
9 lipca
10 lipca
16 lipca
17 lipca
23 lipca
24 lipca
25 lipca
30 lipca
20:00 Letnisko: Syny
20:00 Letnisko: Kaz Bałagane
20:00 Letnisko: Rysy
20:00 Letnisko: Kukon
20:00 Letnisko: Natalia Szroeder
20:00 Letnisko: Malik Montana
20:00 Letnisko: Sorry Boys
20:00 Letnisko: Clock Machine i Fisz Emade Tworzywo
20:00 Letnisko: Gruby Mielzky + Miły ATZ
Las Palmas by Beach Bar, Roosevelta 2/4
5 lipca
12 lipca
16 lipca
19 lipca
19:00 Łódzka Scena Młodych: Lucas Flint
19:00 Łódzka Scena Młodych: Miłosz Paprocki
19:00 Opał x Gibbs
19:00 Łódzka Scena Młodych: Jeleń
Long Play, Piotrkowska 90
Lordi’s, Piotrkowska 102
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
9 lipca
23 lipca
19:00 Happy Old Boys
19:00 Katarzyna Kołodziejczyk
ŁSSE, Tymieniecka 22/24
Magnetofon, Zgierska 26a
Manufaktura, Drewnowska 58
Monopolis, Wydawnicza 4
  Artkombinat Scena Monopolis
20 lipca
23 lipca
19:00 International Jazz Day
19:00 Bandonegro
Miejsce Spotkań, 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 9
Morning, Pogonowskiego 46
1 lipca 19:00 Maks Łapiński
Muzeum Książki Artystycznej, Tymienieckiego 24
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
Narraganset, Gdańska 129
Niebostan, Piotrkowska 17
NieWinni (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
Obszar Wspólny, Piotrkowska 111
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
Ogrody Geyera, Piotrkowska 293/305
23 lipca
24 lipca
25 lipca
30 lipca
19:00 Lato w Plenerze: KęKę
19:00 Lato w Plenerze: Beata i Bajm
19:00 Lato w Plenerze: Stachursky
20:00 Sobel
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
P29, Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego 2)
17 lipca 19:00 RAU
Park Źródliska
Piotrkowska / Pasaż Schillera / Pasaż Rubinsteina
7 lipca
14 lipca
21 lipca
28 lipca
20:00 Hot d’Jazz Trio (Pasaż Rubinsteina)
20:00 Tara Gayan (Pasaż Rubinsteina)
20:00 Krzemiński International Quartet (Pasaż Rubinsteina)
20:00 Aleksandra Borkiewicz & Apertus Quartet (Pasaż Rubinsteina)
Poleski Ośrodek Sztuki, Krzemieniecka 2a
8 lipca
11 lipca
22 lipca
29 lipca
20:00 Bracia Sarapata
20:00 Letnisko: Lech Janerka
20:00 Patrick the Pan
20:00 Lenda/Kozub
Politechnika Łódzka – kampus B
Pogonowskiego 45
Pop’n’Art, Plac Wolności 6
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
Restauracja Imber, Piotrkowska 43
10 lipca 19:00 Lodzer Klezmer
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
Scenografia, Zachodnia 81/83
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
Stacja – el Cubano Traugutta 3
Stara Szkutnia, Wólczańska 40/42
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
Sukcesja, Politechniki 1
zamknięta  
Szykier, Północna 1/3
Teatr Arlekin, Al 1 Maja 2
Teatr Club, Moniuszki 4a
Teatr DOM, Piotrkowska 243
Teatr Mały w Manufakturze
22 lipca 18:30 Trzeci Oddech Kaczuchy (na Rynku Manufaktury)
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
Teatr Nowy, Więckowskiego 15
Teatr Powszechny, Legionów 21
Teatr im. Stefana Jaracza, Kilińskiego 45
Teatr Szwalnia, Struga 90
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
Teatr V6, Żeromskiego 74/76
Textorial Park, Fabryczna 17
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
U Milscha, Łąkowa
Wake&Roll Park, Stawy Stefańskiego
3 lipca 20:30 Boogie Mama
Whiskey In The Jar, Manufaktura
Wooltura, Wólczańska 40/42
3 lipca
9 lipca
16 lipca
24 lipca
31 lipca
19:00 Parh, Wostok, Maggoth, Dziady Borowe
20:00 MYSTICREST, AVERME, FRANTIC BETH
19:00 Armagh, Sacrofuck, Odium Humani Generis, Nightbound
19:00 Okrütnik, HELLHAIM, Mad Teacher
19:00 Alpha Zero, Lunacy, Entreaty
Woonerf przy 6. sierpnia
W Y, Piotrkowska 138/140
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
29 lipca 19:00 LAJ: Saturn Jazz Band / Eabs
Zatoka Sportu, al. Politechniki 10
Z innej beczki (Moniuszki 6)
Żarty Żartami, Wólczańska 40/42
zamknięte  
Okolice Łodzi
17 lipca
25 lipca
19:00 Plan B: Sokół, Dwa Sławy (Aleksandrów Łódzki)
19:00 Plan B: Illusion, Luxtorpeda (Aleksandrów Łódzki)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Brutalny industrial – Dave Phillips w klubie DOM
Ted_Nemeth_2
Book Gig: Ted Nemeth / Hoszpital / Karlla w Muzeum Książki Artystycznej
IMG_1622
Koncerty w Łodzi – październik 2015

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*