Koncerty w Łodzi – 2020 rok

W 2020 roku w Łodzi pojawi się wielu ciekawych wykonawców, także z zagranicy. Wśród nich m.in. Celin Dion, Deep Purple, Slipknot, Korn, Bring Me The Horizon, Fish, Il Volo, Andre Rieu, Pasión de Buena Vista, Oum.

Poniżej prezentujemy nadchodzące koncerty, pamiętajcie jednak, że praktycznie w każdym tygodniu może pojawić się nowa propozycja, dlatego najlepiej na bieżąco śledzić Plaster Łódzki.

Styczeń
2 Gwiazdo świeć, kolędo leć Klub Wytwórnia
4 Sweet & Hot Jazzband TU
4 Jurek Świerczyński Przechowalnia
5 Odpoczno Centralne Muzeum Włókiennictwa
6 Panilas TU
6 Golec uOrkiestra Plac Katedralny
9 Bielas i Mechu Dom Literatury
9 Jarosław „Jar” Chojnacki Keja Pub
10 LowBow TU
10 Sheik Spears Stara Szkutnia
10 Mełech / Majewski / Królikowski / Buhl Obszar Wspólny
11 Zwidy, Syndrom Paryski, daysdaysdays Konkret
11 Koncert charytatywny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Klub Wytwórnia
11 MOSH for WOŚP TU
11 Młody Dzban Soda Underground
11 Caryna i przyjaciele Keja Pub
11 Samokhin Band Stara Szkutnia
12 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Manufaktura
12 Urwani z Wesela Keja Pub
13 Sławek Uniatowski Teatr Muzyczny
15 Various Manx & Kasia Stankiewicz Teatr Muzyczny
17 Balsam TU
18 Śpiewająca rodzina Kaczmarków Filharmonia Łódzka
18 Warszawska Orkiestra Sentymentalna Klub Wytwórnia
18 Śląsk Atlas Arena
18 Szum & Fykes DOM
19 Pokrzyk TU
19 The Lucyan Group Keja Pub
19 Black Tundra, 4dots Niebostan
24 Doda Narraganset
24 Grzegorz Turnau Klub Wytwórnia
25 Sweet & Hot Jazzband Stara Szkutnia
25 Maciej Sadowski Kwartet TU
25 Kukon Magnetofon
25 Kabe Soda Underground
26 Plateu i Mirosław Czyżykiewicz Teatr Muzyczny
26 Wunder Wave 93: U.K. Subs, Karcer, TZN Xenna Magnetofon
26 Świetliki TU
29 Pawbeats Orchestra Klub Wytwórnia
30 Ponad Chmurami Keja Pub
30 Tubis Trio Teatr Nowy
31 Dwa Sławy Lordi’s
31 Dżem Klub Wytwórnia
31 Raz Dwa Trzy Teatr Muzyczny
Luty
1 Kaz Bałagane Lordi’s
1 Bodychryst & Bartosz Chętnik TU
2 Ugla TU
2 Mesajah Scenografia
2 Bloki i Wieżowce, Flames Among Hatred DOM
2 Dawid Kwiatkowski Magnetofon
4 Maryla Rodowicz Scenografia
6 Slipknot, Behemoth Atlas Arena
7 Ray Wilson Klub Wytwórnia
7 Golden Life Iron Horse
7 Half Age Keja Pub
8 Mioush x FDG Klub Wytwórnia
8 Danse Macabre & Pere Lachiase TU
9 Julia Pietrucha Klub Wytwórnia
9 Celtic Tree Stara Szkutnia
13 Ragnar Ólafsson Wooltura
13 Marcin Styczeń Keja Pub
13 Piosenka Jacka Cygana Klub Wytwórnia
14 Cztery Refy Keja Pub
14 Melancholy Hill TU
14 Maria Peszek Klub Wytwórnia
15 Schafter Lordi’s
15 Maria Emilia Klub Wytwórnia
15 PRL 2020: Farben Lehre, Dr Misio, Analogs Łódzki Dom Kultury
15 Zacier Solo TU
16 Tęgie Chłopy Klub Wytwórnia
16 Symcha Keller Teatr Mały
22 Fisze Emade Tworzywo Klub Wytwórnia
23 Red Scalp, Tortuga Magnetofon
28 Power of Trinity Scenografia
29 Kobranocka, Proletaryat, Róże Europy, Sztywny Pan Azji Klub Wytwórnia
Marzec
1 Miejski Hip Hop Festival Klub Wytwórnia
1 Kwiat Jabłoni Klub Wytwórnia
1 The Polish Tenors ArtKombinat Scena Monopolis
1 Sylwia Lipka Scenografia
1 Jazz Band Młynarski-Masecki Filharmonia Łódzka
5 Marek Dyjak Klub Wytwórnia
5 Michał Bajor Teatr Muzyczny
6 Tester Gier, Drown My Day Magnetofon
7 Vane & Moyra Magnetofon
7 Kult Klub Wytwórnia
8 Agnieszka Chylińska Atlas Arena
8 Oum Klub Wytwórnia
8 12 Tenors & Diva Filharmonia Łódzka
10 Pasión de Buena Vista Teatr Wielki
11 Traveler Magnetofon
12 Stare Dobre Małżeństwo Teatr Muzyczny
12 Julia Marcell Klub Wytwórnia
13 Poparzeni Kawą Trzy Scenografia
13 Bolewski i Tubis ArtKombinat Scena Monopolis
13 Alcoholica Iron Horse
13 Solid Rock Keja Pub
13-14 Prog On Days: Pendragon, Smash The Crush, Art of Illusion, ATME i inni Łódzki Dom Kultury
14 Irena Santor Teatr Muzyczny
14 Agressiva 69 TU
14 Anna Maria Jopek Klub Wytwórnia
15 Dire Straits Experience Klub Wytwórnia
16 10 Tenorów Teatr Muzyczny
18 Dawid Podsiadło Klub Wytwórnia
19 Dawid Podsiadło Klub Wytwórnia
20 Hardcore Over Łódź V DOM
20 Clock Machine Scenografia
21 Łona i Weber Scenografia
21 Atrophy Magnetofon
21 Taco Hemingway Klub Wytwórnia
22 Ikony Muzyki. Poeci Rocka Klub Wytwórnia
22 Ralph Kamiński ArtKombinat Scena Monopolis
25 Ofelia Scenografia
25 Marek Torzewski Teatr Muzyczny
27 Andrzej Piaseczny Klub Wytwórnia
28 Symbolical, Morte, Sickroom TU
29 Lao Che Klub Wytwórnia
  YAPA Zatoka Sportu
Kwiecień
2 Karaś/Rogucki Klub Wytwórnia
3 Scream INC Klub Wytwórnia
3 Mary Komasa ArtKombinat Scena Monopolis
3 Percival Scenografia
4 Bracia Figo Fagot Scenografia
4 Black River, Votum Magnetofon
5 Happysad ArtKombinat Scena Monopolis
5 Lady Pank Klub Wytwórnia1
17 Антитіла Scenografia
17 Krzysztof Cugowski Klub Wytwórnia
18 The 12 Tenors Klub Wytwórnia
18 Festiwal Jolly Roger’s Day Keja Pub
19 Kuba Badach Klub Wytwórnia
25 Female Metal Voices Festival: Closterkeller Magnetofon
25 Natalia Nykiel Klub Wytwórnia
26 Artur Rojek Klub Wytwórnia
Maj
10 Forever Amy Klub Wytwórnia
17 Queen Symfonicznie Klub Wytwórnia
23 Celin Dion Atlas Arena
23 Velesar, Morhana, Djavena TU
  Urodziny Manufaktury Manufaktura
  Juwenalia UŁ i PŁ  
Czerwiec
2 Impact Festival 2020: Korn, Bring Me The Horizon, Royal Republic, Skillet Atlas Arena
3 Formidable! Aznavour Klub Wytwórnia
19 Andre Rieu Atlas Arena
20 Bond in Concert Klub Wytwórnia
Lipiec
11 Il Volo Atlas Arena
  Letnia Akademia Jazzu Klub Wytwórnia
  LDZ Alternatywa Fabryka Sztuki
  Łódź Songwriter Festiwal Woonerf przy 6. sierpnia
  Geyer Music Factory Centralne Muzeum Włókiennictwa
  Urodziny Łodzi Plac Wolności, Manufaktura
Sierpień
  Letnia Akademia Jazzu Klub Wytwórnia
  LDZ Alternatywa Fabryka Sztuki
  Łódź Songwriter Festiwal Woonerf przy 6. sierpnia
  Geyer Music Factory Centralne Muzeum Włókiennictwa
  Manu Summer Jazz Sundays Manufaktura
Wrzesień
  Festiwal Łódź Czterech Kultur  
  Summer Sying Loud Aleksandrów Łódzki
Październik
3 Hans Zimmer Tribute Show Atlas Arena
14 Deep Purple Atlas Arena
  Soundedit Klub Wytwórnia
Listopad
13 Fish Klub Wytwórnia
21 Al Bano & Romina Powel Atlas Arena
  Łódź Disco Fest Atlas Arena
Grudzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *