2 i 3 maja Łódzkie Centrum Wydarzeń zaprasza mieszkańców Łodzi do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu. Na jednym z łódzkich dachów Śródmieścia zagrają w sobotę i niedzielę lokalne zespoły. Mieszkańcy Śródmieścia zaproszeni są do uczestnictwa w koncercie nie wychodząc
z domów, ze swoich balkonów.

Tajemniczy projekt majówkowych koncertów na łódzkim dachu to okazja do uczestnictwa w koncercie bez wychodzenia z domu. Na jednym z dachów na Śródmieściu, 2 i 3 maja odbędą się krótkie koncerty zespołów znanych lokalnej społeczności. 2 maja publiczność może spodziewać się gitarowego, ciekawego brzmienia znanego już łodzianom klimatu i charakteru festiwalu Songwriter, 3 maja natomiast odbędzie się koncert, podczas którego zaprezentowany zostanie program muzyki klasycznej w popularnych aranżacjach.

Łódzkie Centrum Wydarzeń nie zdradza szczegółów projektu, a lokalizacja do samego końca pozostaje tajemnicą.

– Przychodzimy do łodzian z muzyką na żywo, szanując ograniczenia i przede wszystkim – dbając o bezpieczeństwo zarówno publiczności, jak i artystów.
W związku z tym, zapraszamy na początek mieszkańców Śródmieścia do wyjścia na swoje balkony w sobotę i niedzielę, 2 i 3 maja. Szykujemy niespodziankę, która mamy nadzieję, będzie przyjemną formą spędzenia majówkowego wieczoru.
– mówi Piotr Kurzawa, zastępca Dyrektora Łódzkiego Centrum Wydarzeń. Organizatorzy podkreślają, że to dopiero początek cyklu, a rozwój koncertów na łódzkich dachach zależy od dostępności wymagających lokalizacji. Aby jednak każdy łodzianin mógł uczestniczyć w wydarzeniu, Łódzkie Centrum Wydarzeń przygotowuje relację wideo, która będzie dostępna na kanałach social media Centrum.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
PRO8L3M, Dwa Sławy i Mielzky w Wytwórni
poluzjanci
Poluzjanci w Scenografii
Stanislawa_Celinska_Lodz
Stanisława Celińska w Teatrze Wielkim

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*