Plakat2_-_Muz-naszpProjekt „Marrow Hero” działający w ramach Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA – Poland oddział Łódź zaprasza bardzo serdecznie na wyjątkowe wydarzenie.

20.11 o godzinie 19.00 oraz 30.11 o godzinie 19.00 w łódzkim Klubie Luka odbędą się koncerty „Muzycznie Naszpikowani”. Wystąpi Magda Czapska i Konrad Gabara, Ars Seditio, Below The Life, Futurelight oraz Cute Mess. Bilet kosztuje 5zł.

Cała akcja poświęcona jest szerzeniu idei dawstwa szpiku kostnego w niecodzienny sposób: podczas imprezy edukatorzy – studenci medycyny będą rozdawać materiały promocyjne oraz pomagać w rozwiązywaniu ankiet dotyczących donacji szpiku kostnego. Opowiedzą  o dawstwie szpiku, obalą mity, które są głęboko zakorzenione w społeczeństwie  i uniemożliwiają wyciągnięcie pomocnej dłoni, postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Oprócz tego, na miejscu będzie możliwość zarejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku.

Nie każdy wie, że istnieje sposób ratowania życia, który jest w zasięgu ręki większości z nas  i nie wiąże się z powikłaniami ani uszczerbkiem na zdrowiu. A jeśli sprawimy, że o dawstwie szpiku dowie się więcej osób, to być może smutne statystyki zaczną »bić brawo«! Może wreszcie szansa 1:30 000 na znalezienie niespokrewnionego dawcy zgubi 3 ostatnie zera!

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Tansman_materialy_graficzne
Hommage à Aleksander Tansman. W 25. rocznicę śmierci kompozytora
Wojtek Justyna TreeOh! w Lokalu
laxigen
Laxigen Overdrive, O.C.D., The Muddy Berry w Stereo Krogs

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*