Koncertowy przewodnik na styczeń

swIRA, Nocna Zmiana Bluesa, Moskwa, Pustki, Lao Che, Muchy, Kobranocka. Między innymi te kapele odwiedzą nasze miasto w tym miesiącu.

Sezon koncertowy na dobre rozpocznie się w ten weekend. 9 stycznia w Stereo Krogs wystąpi Nocna Zmiana Bluesa. Niedziela to dzień Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas koncertów będzie można posłuchać m. in. Normalsów, Samokhin Band i Blue Cafe.

14 w Stereo kolejna ciekawa impreza, tym razem dla wielbicieli mocnego grania – Creative Act Of Music Tour 2010. Wystąpią Virgin Snatch, Thy Disease, Armagedon, Nammoth i Heart Attack. W Lizardzie w tym czasie będzie grać legendarna Moskwa.  Gdyby komuś Stereo i Lizard nie przypadły do gustu miła niespodzianka w Improwizacji – Tymon Jazz Experience, czyli nowy projekt Tymona Tymańskiego. 16 w Gnieździe Piratów niezwykle interesująca, folkowa kapela Jak wolność, to wolność.

17 stycznia z nowym projektem „Szczęki” startuje Studenckie Radio Żak. Raz w miesiącu prezentować będą na żywo zespoły nieobecne w świadomości przeciętnego słuchacza. W styczniu w ich studiu numer 10 wystąpi Tin Pan Alley.

W Kaliskiej tylko jeden koncert, ale za to jaki. 23 przyjadą Pustki promować swoją najnowszą płytę „Kalambury”. Kto nie przepada za Pustkami może udać się do Stereo, gdzie będzie mógł wysłuchać Łąki Łan lub też do Lizarda, gdzie zagra  legenda polskiego rocka, czyli Kobranocka.

W Wytwórni Lao Che i Muchy. 29 stycznia zagrają w cyklu Przestrzeń Muzyki Live. To przedsmak przed niezwykle ciekawą imprezą, jaka szykuje się przy Łąkowej 6 lutego – wtedy do Łodzi przyjedzie były wokalista Genesis, Ray Wilson. Także 29 stycznia ciekawostka w Gnieździe Piratów, koncert kanadyjskiej kapeli Vancouver THE Dreadnoughts. Patronem medialnym imprezy jest nasz Plaster.

Na zakończenie miesiąca, 31 stycznia w Dekompresji odbędzie się koncert kolejnej legendy polskiego rocka, czyli zespołu IRA.

Więcej koncertów znajdziecie w naszym kalendarzu.

Vancouver THE Dreadnoughts

Jeden komentarz do “Koncertowy przewodnik na styczeń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *