Imprezy z cyklu wydarzeń Plan B – lato w Aleksandrowie Łódzkim wystartowały wraz z rozpoczęciem piłkarskich mistrzostw Europy. Wśród wielu propozycji na kolejne weekendy prym wiodą cztery wydarzenia, które jako jedyne z 35 imprez zaplanowanych na tegoroczne lato są biletowane. Mowa tu o wyjątkowych, tematycznych koncertach i kabaretonie:

17 lipca – Sokół, Dwa Sławy

25 lipca – Illusion, Luxtorpeda

7 sierpnia – Paweł Domagała, Sorry Boys

21 sierpnia – Igor Kwiatkowski, Marcin Daniec

Bilety na wszystkie te wydarzenia dostępne są na stronie ebilet.pl/muzyka/festiwale/planb a w przypadku sierpniowego koncertu Pawła Domagały i kabaretonu, również w Wydziale Promocji Urzędu Miejskiego (plac Kościuszki 4).

Szczegółowe informacje dotyczące kolejnych imprez z cyklu Plan B – lato w Aleksandrowie Łódzkim zapraszamy na stronę www.aleksandrow-lodzki.pl oraz na facebook.com/AleksandrowLodzkiOfficial.

Dochód z sierpniowych koncertów zostanie w całości przekazany na wsparcie jednostki OSP Aleksandrów Łódzki w zakupie nowego wozu pożarniczego.

Dodatkowo, osoby posiadające bilety na zapowiadany w zeszłym roku koncert Blue Cafe, który nie odbył się z uwagi na pandemię, mogę je wymieniać na dowolne z sierpniowych wydarzeń w Wydziale Promocji Urzędu Miejskiego (plac Kościuszki 4).

Te cztery koncerty zapewniają nam przekrój gatunkowy od rapu / hip-hopu poprzez hard rocka po alternatywę, a na sam koniec — najlepsze nazwiska polskiego kabaretu. Koncerty odbędą się na dużej scenie aleksandrowskiego MOSiR-u, a pula biletów każdorazowo ograniczona jest do 950 szt. Nie ma wiec co czekać do ostatniej chwili, tym bardziej, że w dniu koncertu cena nieznacznie wzrasta.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
parker
Frank Parker Project w Formacie
Bitwa o Łódkę – freestyle event
IMG_7133
Bielas 40 lat na pokladzie w DOMu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*