W każdą sobotę od 1 sierpnia do 19 września na podwórku P29 (wejście od Więckowskiego 2) organizowane będą koncerty hip-hopowe.

Na każdy koncert do sprzedaży trafiło tylko 150szt biletów.Ich organizatorami są Łódzkie Charaktery oraz P29. BILETY: https://goingapp.pl/selection/4158/koncertowe-patio.

1 sierpnia
RAU_PERFORMACE ZNANY TEŻ JAKO MISTRZ_SZTUKI. RAU z PIERWSZYM, PIERWSZYM koncertem w Łodzi! Co musisz zrobić? Przybyć na koncert! Usłyszysz: *repertuar z płyt: „Mistrz Sztuki” i „Konkretna Rozrywka” oraz nowe utwory.

8 sierpnia
De Nekst Best oraz Łódzkie Charaktery zapraszają 8 sierpnia na premierowy koncert VNM’a w Łodzi.

15 sierpnia
Mała Sycylia Tour to seria pięciu letnich, kameralnych koncertów, które zagrają Avi i Louis Villain.

22 sierpnia
Skład JWP / BC można spokojnie uznać za legendę polskiego hip-hopu – są oni obecni na warszawskiej scenie hip-hopowej prawie od początku jej istnienia. Crew (skupione pierwotnie tylko wokół graffiti) powstało w 1996 roku w dzielnicy Bielany, a w jego szeregach działali wówczas m.in. Nizor, Josk, Eros, Glok – w późniejszych latach do grupy dołączyli także Goal i Meat. Ostatnim wydawnictwem JWP/BC jest mixtape „20”, wydany w 2017 roku na 20. rocznicę istnienia grupy. W tym roku na rynku pojawił się ich album „Koledzy” mixed Falcon1.

29 sierpnia
ĆPAJ STAJL W ŁODZI

5 września
Miły ATZ (’95) – reprezentant Gniezna, którego kojarzyć można z dwóch wyrazistych i pełnych zajawki undergroundowych kolektywów – najpierw Mordor Muzik (które współtworzył z Gingerem i Majkizioomem), a ostatnio trójmiejskie Undadasea.

12 września
Włodi – raper, producent, żywa legenda polskiego hip-hopu. Członek i współzałożyciel takich składów jak Molesta Ewenement i Parias. Jeden z pionierów ulicznego rapu w Polsce
1988 – producent muzyczny, znany przede wszystkim z duetu Syny. Autor instrumentalnych płyt „Gruda” i „Ring The Alarm”. Współpracował m.in. z Rosalie., Pezetem, Jetlagz, Brodką, czy Hadesem

19 września
Kabe – rocznik ’00, artysta, autor tekstów, raper. Wychowany w 95 departamencie na francuskim osiedlu. Członek kolektywu GCBW. W jego numerach usłyszeć można wpływ zachodniej i rodzimej sceny, które sprawnie spajają historie o paryskich i warszawskich blokach. Część numerów rapera nagrywanych jest również po francusku. Kabe na stałe współpracuje z producentami Opiatem i Bartzem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
niemen
Koncert poświęcony twórczości Niemena
newyork
New York Festiwal – VIII osłona
marclorh
Marc Lohr & Das ÜberAll w DOMu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*