Koncert z okazji XXX-lecia Solidarności w Łodzi
Lombard i Normalsi – to gwiazdy nadchodzącego koncertu z okazji XXX-lecia Solidarności w Łodzi. Impreza odbędzie się 11 lipca, poprowadzi ją Krzysztof Skiba.
Jak co roku w wakacje niewiele organizowanych jest imprez masowych dla mieszkańców naszego miasta. Na szczęście co jakiś czas ktoś próbuje to zmienić i pojawia się coś więcej, niż pojedynczy spektakl czy koncert.
11 lipca o godz. 11 rozpocznie się świętowanie XXX-lecia NSZZ Solidarność. Pierwsza część imprezy przygotowana będzie dla najmłodszych. Na scenie pojawi się m. in. Majka Jeżowska i zespół mimów. O 13 oficjalne rozpoczęcie i blok artystów związanych z ruchem „Solidarności”. Pojawią się Jan Pietrzak, Konrad Michalak, Andrzej Rosiewicz i Adam Nowak. O godz. 19 początek koncertu Normalsów, na zakończenie multimedialny koncert w wykonaniu grupy Lombard.
Całość odbędzie się na skrzyżowaniu ul. Piotrkowskiej z al. Mickiewicza. Wstęp oczywiście darmo.
Pełen program
11:00 Teatr we Dwoje (zespól mimów) – program dla dzieci
11:30 Majka Jeżowska – program dla dzieci
13:00 Otwarcie Koncertu
13:34 Jan Pietrzak – program kabaretowy
15:00 Konrad Michalak – koncert
16:15 Andrzej Rosiewicz – koncert
17:50 Adam Nowak – koncert
19:05 Normalsi – koncert
20:30 Lombard – koncert multimedialny pt w hołdzie „Solidarności”
chyba powinni zmienić speca od reklamy, bo ten plakat to jak na święto sąsiada…
a co, mieli wstawić zdjęcia czołgów i ZOMO? chyba dosyć już martyrologi, nauczmy się swiętować na wesoło