Koncert noworoczny w Teatrze Wielkim (zakończony)

Plakat_Nowy_RokTeatr Wielki w Łodzi zaprasza do wspólnego powitania Nowego Roku przy dźwiękach najpiękniejszych arii, duetów i kupletów z repertuaru operowego i operetkowego. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na Koncert Noworoczny, który odbędzie się 3 stycznia o godz. 17.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie:

Jak brzmi polski tytuł jednego z utworów, które wybrzmią na koncercie noworocznym Teatru Wielkiego w Łodzi – najsłynniejszego kupletu z „Barona cygańskiego” J. Straussa II, wykonywanego przez Sardona Barinkaya w pierwszym akcie tej operetki?

Odpowiedź prześlijcie na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Koncert”, w jego komentarzu napiszecie odpowiedź na pytanie, a także swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy w środę (30 grudnia), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od alicjazk…

a odpowiedź na pytanie – Wielka sława to żart

Wyjątkową galę wypełnią słynne kompozycje Rossiniego („Cyrulik  sewilski”), Gounoda („Faust”), Bizeta („Carmen”), Pucciniego („Turandot”), Mozarta („Don Giovanni”), Straussa („Baron cygański”) i wiele innych. Gospodarzem wieczoru będzie Maestro Maciej Niesiołowski, znany z cyklu muzycznych programów telewizyjnych „Z batutą i humorem”. Wystąpią soliści łódzkiej opery, Joanna Woś, Patrycja Krzeszowska i Przemysław Rezner, oraz – gościnnie – Pavlo Tolstoy i Mikołaj Trąbka. Solowe popisy gwiazd uświetni chór, balet i orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi. Wszystkich gości zapraszamy na poczęstunek. O północy wystrzelą korki szampana. Takiego wydarzenia nie można przegapić! Dlatego postanowiliśmy celebrować je przez cały weekend. Koncert sylwestrowy powtórzymy 2 stycznia o godzinie 18:30 i 3 stycznia o godzinie 17:00.

Życzymy Państwu, aby muzyka, taniec i śpiew, którymi w ten wyjątkowy czas chcemy podzielić się z Wami w Teatrze Wielkim w Łodzi, napełniły radością i pięknem cały 2016 rok!

Bilety są dostępne on-line na stronie www.operalodz.com oraz w kasach Teatru od poniedziałku do soboty: 12- 19, tel. (42) 633 77 77, e-mail: widz @teatr-wielki.lodz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *