1 lutego o godz. 19 w Żarty Żartami rozpocznie się Vermiś – Koncert Charytatywny dla Fundacji Gajusz. Mamy dla Was 3 pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Vermis”, w treści maila napiszecie dlaczego właśnie do Was powinien trafić bilet i swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych zespołowi Vermis imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu.

Zabawę zakończymy 31 stycznia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszego maila.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi imprezy – zespołowi Vermis. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

#Vermiś to koncert charytatywny, podczas którego zbieramy środki dla Fundacji Gajusz w ramach akcji „Miś pod szpitalną choinkę”. W związku z tym, że będzie to już 3. edycja imprezy, a poprzednie przyjęły się z entuzjazmem (niemalże) równym wejścia giełdy z anatomii, usprawiedliwień za nieobecność nie przyjmujemy.

Miejsce: Żarty Żartami, Łódź, ul. Wólczańska 40/42A
Bilety: 5PLN, do kupienia na bramce w dniu koncertu

Zagrają:
19:00 Kasia Julia Stach z zespołem
20:00 Royals with Cheese
21:00 Carpet Mushrooms
22:00 Vermis

O tegorocznych artystach:

VERMIS:
O sobie mówić nie lubimy, a najlepsze biografie pisze się po śmierci, więc pokażemy tylko to, co inni co inni mówią o nas:

„Vermis to zespół gotowy do grania koncertów przed szeroką, co najmniej kilkutysięczną widownią. Mają wszystko, czego potrzeba do sukcesu: świetnego, czującego klimat frontmana, talent muzyczny, są charakterystyczni i dobrze się czują na scenie. Anglojęzyczne teksty dają szansę dotarcia również do zagranicznych odbiorców. Pytanie w tym wypadku powinno brzmieć nie „czy?”, ale „kiedy?”. via Kalejdoskop Kulturalny Reymont
„Wokalista pełen energii, pełnokrwiste brzmienie zespołu, dynamika niczym pendolino na najlepszym torowisku. Profeska, co tu dużo gadać.” via brzmieniemiasta.pl

CARPET MUSHROOMS
Ciężki rock wrzucony do miksera ze szczyptą lat 90′ to przepis na muzykę Carpet Mushrooms. Są gitary, jest bas i perkusja, wszystko na swoim miejscu. Śpiew w języku ojczystym.

Carpet Mushrooms to projekt który swoje początki ma jeszcze w poprzedniej dekadzie. Jak każdy zespół, zrodził się z żądzy pieniędzy i sławy. Obecny skład zespołu ukształtował się na początku 2015 roku.
Zespół działa w Łodzi, grając w podziemiu dosłownie i w przenośni.

ROYALS WITH CHEESE
Kosmiczna zupaz szybciutkiej perkusji, tłustego basu, ostrej gitary oraz anielskiego wokalu w składzie
Maria Kurzaj – wokal
Hubert Pacholski – bas
Piotr Lichocik – gitara
Janek Ostalski – perkusja

KASIA JUYLIA STACH Z ZESPOŁEM
Projekt KatWićMać jest nowym projektem, który nie zamyka się w jednym gatunku. Gramy ze sobą od niedawna, próbujemy wszystkiego po troche. Usłyszycie u nas covery pewnych klasyków ale też pare nowych brzmień stworzonych przez nas

i Ja
i Ty

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
latajaceny2
Weekend w New Yorku (zakończony)
Mój dług w Kinie Helios (zakończony)
JANULKA3
Janulka w Teatrze Arlekin (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*