DSC_0137Mimo że od tegorocznej YAPY minęły już dwa miesiące, obchodzony jubileusz czterdziestej edycji Przeglądu był okazją do jeszcze jednej imprezy. Tym razem w Wytwórni, odbył się Koncert PoYapowy.

Goścmi pierwszej części koncertu byli laureaci dwóch ostatnich edycji, czyli zespoły Albo i Nie oraz Shantażyści. Następnie wystąpił Marek Andrzejewski, tym razem z Elektrycznym Swetrem. Ostatniá gwiazdą muzyczną był zaś Słodki Całus od Buby. Jednak, pomimo świetnej zabawy i zgromadzonej z tej okazji publiczności, to nie muzyka była tego wieczoru najważniejsza.

Koncert PoYapowy stał się okazją, w trakcie której wyróżniono ludzi, którzy w ciągu ostatniego dziesięciolecia najmocniej przyczynili się do istnienia i obecnego kształtu Przeglądu. I choć nie wszyscy tego wieczora mogli dotrzeć i odebrać wyróżnienie osobiście, łatwo było się przekonać, ile osób pracuje nad tym, aby YAPA była dokładnie taka, jaka obecnie jest, docierając jednocześnie do jak największej liczby osób.

Wyróżnienia otrzymali również przedstawiciele głównych sponsorów i opiekunów YAPY – niektórzy zaczynający swoją przygodę z Przeglądem u jego początków, czasem nawet jako organizatorzy.

Przy okazji koncertu dyrektor ostatnich kilku edycji Przeglądu przekazał ster w nowe ręce. Patrycji, nowej dyrektor OSPPT YAPY, życzę sukcesów przy tworzeniu kolejnych edycji. I tym sposobem zakończyła się ostatnia impreza z okazji czterdziestolecia Przeglądu. Teraz trzeba czekać na kolejną edycję do marca. To już tylko dziesięć miesięcy!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
nataliakukulska22
Natalia Kukulska w Wytwórni (foto)
IMG_5626
Siódme urodziny zespołu Alegorya (foto)
Nancy Vieira w Monopolis (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*