kompozycje”Nie tylko z łąk, wprost do Twych rąk” to tytuł weekendowej wystawy kwiatów i kompozycji kwiatowych zorganizowanej w Ośrodku Propagandy Sztuki.

   
Kolejna edycja florystycznej imprezy, w której organizację włączyła się Miejska Galeria Sztuki, będzie trwać od 21 do 22 sierpnia. W swojej siedzibie, w parku Sienkiewicza tym razem zamiast tradycyjnych płócien zagościły wykwintne i okazałe, tradycyjne i awangardowe bukiety kwiatowe. Najnowsze trendy sztuce układania kwiatów zakładają łączenie roślin ozdobnych pospolitymi a także wzbogacanie florystycznego dzieła o inne, nietypowe materiały, takie jak metal, szkło, drewno czy filc. Na wystawie zaprezentowano również najnowsze gatunki róż, gerber czy gladioli.
Tegoroczna prezentacja jest wspólnym przedsięwzięciem Galerii oraz prawie całego środowiska ogrodniczego Łodzi; na czele z Ogrodem Botanicznym w Łodzi, Hurtownią kwiatów „Fleura”, Związkiem Ogrodniczym w Łodzi, Łódzkim Klubem Florystów, Towarzystwem Przyjaciół Ogrodu Botanicznego, Giełdą Ogrodniczą oraz Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Ogrodnictwa SITO.

W programie przewidziano także warsztaty rodzinne pt. Zabawa z kwiatami, w których będzie można uczestniczyć w niedzielę, 22 sierpnia o 15, na antresoli Ośrodka Propagandy Sztuki. 

 
Nie tylko z łąk, wprost do Twych rąk Nie tylko z łąk, wprost do Twych rąkNie tylko z łąk, wprost do Twych rąk Nie tylko z łąk, wprost do Twych rąk
Nie tylko z łąk, wprost do Twych rąkNie tylko z łąk, wprost do Twych rąk Nie tylko z łąk, wprost do Twych rąk Nie tylko z łąk, wprost do Twych rąk
Nie tylko z łąk, wprost do Twych rąk Nie tylko z łąk, wprost do Twych rąk Nie tylko z łąk, wprost do Twych rąk

Zobacz także:
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_9802_kopiuj
StreetLodz Show 2 w Atlas Arenie (foto)
DSCF2924
Festiwal Smaków Food Tracków w Porcie Łódź (foto)
Dolacz_do_AIESEC
AIESEC Łódź rekrutuje!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*