DSC_8231aleksDo końca listopada w Łodzi będą kręcone zdjęcia do nowego serialu TVP „Komisarz Aleks”. 16 i 17 października ujęcia realizowano w andels’ Hotel Łódź.

Główne wejście, lobby oraz centrum SPA i fitness skySPAce tego designerskiego obiektu było jednym z aktorów serialu wzorowanego na austriacko-włoskim “Komisarzu Rexie”. Sceny realizowane w hotelu nie pozbawione były wybuchów, a także kaskaderów.

“Komisarz Aleks” będzie miał trzynaście odcinków. Jego premiera planowana jest na marzec 2012 roku. Scenariusz z austriacko-włoskiego pierwowzoru adaptuje Grzegorz Łoszewski, a reżyserii podjął sie Robert Wichrowski. W roli głównej występuje Kuba Wesołowski jako komisarz Bromski i pies Rocky jako detektyw Aleks. Oprócz nich w serialu pojawią sie również m.in. Daniel Olbrychski i Magdalena Walach. Cała akcja „Aleksa” dzieje sie w Łodzi.

andel’s Hotel Łódz: XIX-wieczny budynek starej przędzalni w centrum Łodzi przez lata stał pusty. Od dwóch lat jako andel’s Hotel Łódz pokazuje, jak historyczna industrialna architektura współgra z nowoczesnym designem, spełniając użytkowa funkcje. 4-gwiazdkowy andel’s Hotel Łódz powstał w 2009 r. z inicjatywy firmy Warimpex i zarządzany jest przez Vienna International Hotelmanagement AG.

/fot. andel’s Hotel Łódź

Zobacz także:

Twórcy filmu „1920 Bitwa Warszawska” gościli w Łodzi (foto)

Mój rower Piotra Trzaskalskiego powstaje w Łodzi (foto+wideo)

Polski Komisarz Rex powstanie w Łodzi

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Przed_projekcja
Se-Ma-For Film Festival 2013: dzień trzeci (foto)
ziemiaobiecana
„Ziemia obiecana” na Starym Rynku (foto)
kahuna
Casting do serialu Kahuna
1 Komentarz
  • 27 lutego 2018 at 08:19

    Super blog!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*