komety_mat.prasoweWarszawskie trio Komety odwiedzi Łódź w ramach wiosennej trasy koncertowej. Zespół wystąpi 27 marca w klubie Stereo Krogs. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Komety”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie zaproszenie. Zabawę zakończymy w środę (25 marca), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Komety, uznawane za jeden z najważniejszych zespołów alternatywnych XXl wieku, to warszawska grupa powstała na gruzach legendarnej Partii. Zespół został uformowany przez lidera Partii – Lesława (gitara, wokal, muzyka, słowa) w roku 2002.

Od tego czasu warszawska grupa nagrała sześć krążków studyjnych i jeden koncertowy. Wydarzeniem okazał się debiutancki mini-album „Komety” z 2003 roku, który rozpętał nad Wisłą modę na rockabilly. Na „Via Ardiente”, uważanej przez wielu fanów za najsmutniejszą płytę Komet, znalazły się takie evergreeny jak „Bezsenne noce” i „To samo miejsce”. Ceniona „Akcja V1” przyniosła piosenkę „Spotkajmy się pod koniec sierpnia”, jeden najpiękniejszych polskich utworów inspirowanych twórczością The Smiths.  W 2014 roku ukazała się najnowsza płyta zespołu zatytułowana „Paso Fino”.

Komety
support:  Radioaktywny Świat
Stereo Krogs, ul. Zielona 8, Łódź
27.03 2015
start: 19:30
bilety: 15 zł przedsprzedaż / 20 zł w dniu koncertu

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
letniascena2014
Letnia Scena 2014 (zakończony)
RAIN_plakat
Festiwal RAIN 2012 (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Papusza w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*