Pod hasłem „Piotrkowska Otwarta” odbywają się pierwsze po wprowadzeniu ścisłego reżimu sanitarnego wydarzenia kulturalne Łódzkiego Centrum Wydarzeń. Mają one za zadanie animować podwórka i dlatego z tygodnia na tydzień zmieniać będą się lokalizacje. W ubiegłym tygodniu odbył się pierwszy występ. Był to stand-up lokalnego komika, Julka Sipiki. Mimo dodatkowych kroków, które uczestnicy muszą przejść przed wydarzeniem, jak wcześniejsza rejestracja, dezynfekcja i podpisanie oświadczenia zdrowotnego, chętnych nie brakuje. Widzowie proszeni są
o zachowanie dystansu społecznego i zabranie maseczek a także dokumentu tożsamości, bo bilety są imienne.

Czwartkowe spotkanie, 16 lipca opanują mistrzowie żartu. Główną gwiazdą będzie stand uper, Filip van der Brym, znany z bystrych spostrzeżeń na temat absurdów obserwowanych na własnym podwórku, i trafnych ripost nt. polskiej rzeczywistości. Dorastał i studiował w Holandii i Stanach Zjednoczonych. Na scenie jest bardzo pewny siebie, jego program mimo ogromnego luzu, z jakim go sprzedaje, jest przemyślany. Wydarzenie odbędzie się w podwórku Piotrkowskiej 84, start godz. 20:00.

W piątek, 17 lipca wystawiamy spektakl teatralny grupy TADAM, czyli improwizacja z dużą dawką humoru. W trakcie sztuki widzowie mają możliwość zamienić się w reżyserów, a nawet scenografów, bo teatr improwizowany bazuje na sugestiach i wyborach widzów! Spektakle teatru TADAM aktorzy są nieoczywiste, pełne zaskoczeń, niczym niepohamowanej wyobraźni widzów i aktorów. Każdy jest jedyny i niepowtarzalny. W podwórku przy OFFie zobaczymy „Małe jest piękne”, a więc opowieść o potrzebie minimalizmu w świecie, w którym każdy chce więcej i więcej! Miejsce wydarzenia będzie podwórku przy Roosevelt 2/4 obok OFF Piotrkowskiej, start o godz. 20:00.

W przypadku niepogody wydarzenia zostaną przeniesione. Bilety do kupienia przez stronę: https://bilety-lcw.pl/

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
_MG_1935
Vinylowy SWAP Vol.29
_MG_8932
Łódź Holi Festival w Monopolis
festiwalpiwa
Łódzki Festiwal Piwa 2016

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*