Kolejna Gimnazjalna Liga Rugby Tag

ligatagW czwartek 4 lutego odbyła się kolejna Gimnazjalna Liga Rugby Tag organizowana przez BBRC Łódź oraz Krzysztofa Wesołowskiego dyrektora CSiR.

 

W lidze udział wzięły Gimnazja nr 9, nr 43, nr 45 oraz Wiączynia Dolnego.

– Z turnieju na turniej poziom zawodników bardzo się podnosi- mówi Zbigniew Grądys. – Mam nadzieję że organizowane przez nas Ferie z Rugby7, które odbywać  się będą w Środy (17 i 24 II) w godzinach 12-15.30 w Hali przy Małachowskiego 5/7 zachęcą więcej osób do grania z nami. Zajęcia są bezpłatne i otwarte dla każdego

W II kolejce Ligi najlepsze okazało się Gimnazjum nr 9.Nna drugim miejscu znalazło się Gimnazjum nr 45, na trzecim Gimnazjum z Wiączynia Dolnego.

– Gimnazja walczyły do ostatniej chwili o drugie miejsce wynik ich spotkania 6:5, choć była szansa na remis niestety wyjście na aut pokrzyżowało plany Gimnazjum z Wiączynia. Na IV miejscu Gimnazjum nr 43, w którym po raz pierwszy zagrali chłopcy, jednak dziewczyny pokazują coraz większy pazur w rozgrywkach i nie tak łatwo z nimi wygrać.

Generalna klasyfikacja wygląda następująco: I Gimnazjum nr 9 z 18pkt, II Gimnazjum z Wiączynia Dolnego 12pkt, III Gimnazjum nr 45 11pkt,, IV Gimnazjum nr 43 z 7 pkt.

Stawka cały czas jest otwarta, nawet gimnazjum które dołączy do ligi w finale ma szansę zająć wysokie miejsce. Informacje o zawodach można znaleźć na stronie www.bbrc.rugby7.pl oraz pod numerem tel. 502-719-485

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *