kobranockaW sobotę, 6 kwietnia po godz. 21 w Stereo Krogs rozpocznie się koncert zespołu Kobranocka. Wstęp na imprezę wynosi 20/25 zł.

Kobranocka – legendarna toruńska kapela, to która gra dla Was nieprzerwanie ponad dwadzieścia siedem lat!!! Liderem zespołu jest Kobra – Andrzej Kraiński, wokalista, gitarzysta. Drugim założycielem kapeli był Szybki Kazik – basista i wokalista, który jest również liderem projektu „Atrakcyjny Kazimierz”. Od ponad dwudziestu lat w składzie znajduje się Piotr „Vysol” Wysocki – perkusja. Po wielu latach grania z muzykami spoza Torunia, od 2005 roku drugim gitarzystą jest Jacek Moczadło. Zespół Kobranocka zagrał ogromną ilośc koncertów w kraju i za granicą.

Na dyskografię zespołu składają się płyty: „Sztuka Jest Skarpetką Kulawego”, „Kwiaty Na Żywopłocie”, „Ku Nieboskłonom”, „Niech Popłyną łzy”, „Gold”, „O Miłości I Wolności”, „Koncert”, „The Best – Póki To Nie Zabronione”, „Sterowany Jest Ten Świat”, „Spox”. W 2007 roku ukazała się płyta DVD z występu zespołu podczas festiwalu Przystanek Woodstock.

Kapela współpracowała z wieloma wybitnymi artystami takimi jak między innymi Kayah, Ewelina Flinta, Martyna Jakubowicz, Kasia Nosowska, Edyta Bartosiewicz, Bogdan Hołownia, Grzegorz Ciechowski i wielu, wielu innych.    Piosenki grane na koncertach to przekrój twórczości zespołu, to solidnie i energetycznie zagrany punk’n’roll z przebojami takimi jak „List z Pola Boju”, „Ela Czemu Się Nie Wcielasz”, „Nikomu Nie Wolno Się Z Tego Śmiać”, „Hipisówka”, „Kocham Cię Jak Irlandię” i wiele innych.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
torzewski
Marek Torzewski w Teatrze WIelkim
ldzalt
LDZ Alternatywa 2013
09112012_182
Artrosis w Luce

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*