Kobieta po przejściach, Mężczyzna z przeszłością w Teatrze Rozrywki Lutnia

Plakat_Biedrzynska-Zamachowski_ostateczny_-_MALY_DO_INTEW piatek, 27 lutego o godz. 20 w Teatrze Rozrywki Lutnia rozpocznie się recital Adrianny Biedrzyńskiej i Zbigniewa Zamachowskiego pod tytułem “ Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością”.

Ona – Kobieta po przejściach… ale także jedna z najzdolniejszych polskich aktorek. Doceniana przez publiczność, ma na swoim koncie wiele wspaniałych ról, zarówno filmowych jak i teatralnych. Jako dziecko uczyła sie gry na skrzypcach, na nasze szczęście nie została jednak skrzypaczką. Swoją przygodę z piosenką rozpoczęła w wieku czterech lat u swojej babci w Zduńskiej Woli gdzie wisząc na trzepaku wykonała utwór “Czerwone maki na Monte Cassino” autorstwa Feliksa Konarskiego, za którą otrzymała huczne brawa od sąsiadów zza płotu. Jest aktorką wszechstronną, pełną pozytywnej energii, obdarzoną silnym charakterystycznym głosem, na który nie można pozostać obojętnym.

On – Mężczyzna z przeszłością…  przyznaje, że dzięki piosence został aktorem. Tak jak Ona również śpiewał od dziecka. Za pierwsze “publiczne” wykonanie,  pod oknem przedszkola, piosenki “Mój koń, mój koń”, otrzymał brawa i honorarium – cukierki… i tak się zaczęło. Jest aktorem filmowym i teatralnym. Uznany przez krytykę kompozytor etiud filmowych, sztuk teatralnych, oraz autor muzyki i tekstów piosenek. Obdarzony ogromnym talentem, spokojną, ciepłą osobowością i wyjątkowym głosem co sprawia, że z Adrianną Biedrzyńską na scenie tworzą parę doskonałą.

Oboje od początku swojej drogi związani z estradą. Postanowili zaprezentować repertuar liryczny o sporym ładunku emocjonalnym, przesycony nutą nostalgii, humoru i rozumnej zadumy, tak bardzo lubiany zarówno przez artystów, jak i publiczność. Z prostych melodyjnych piosenek artyści wydobędą wielkie emocje, które natychmiast staną się także udziałem publiczności.

Wieczór z Adrianną Biedrzyńską i Zbigniewem Zamachowskim to spotkanie z piosenką autorską w znakomitej interpretacji aktorskiej. To ogromny dorobek artystyczny zgromadzony przez ostatnie 30 lat. To sentymentalna podróż przez lata wokalnych występów scenicznych.  Bedzie to wieczór wspomnień z utworami: Z Kabaretu Starszych Panów, Jonasza Kofty, Agnieszki Osieckiej, Jerzego Satanowskiego, Włodzimierza Korcza, Wojciecha Młynarskiego, Juliana Tuwima, Zenona Laskowika itd. W czasie programu, między utworami, artyści opowiadać będą anegdoty związane ze swoim życiem zawodowym oraz  z autorami wykonywanych utworów. Akompaniować zaś będzie pianista, kompozytor i aranżer – Roman Hudaszek. Oczywiście nie zabraknie ukochanej  przez miliony widzów piosenki “ Czy te oczy mogą kłamać”, na które to pytanie , artyści zawsze niezmiennie odpowiadają – ależ skąd…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *