kobieta_330x200_lodz21 listopada w Teatrze Nowym im. Kazimierza Dejmka odbędzie się pokaz spektaklu Kobieta pierwotna z udziałem Hanny Śleszyńskiej. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie SMS o treści plaster.kobieta pod numer 71051 rejestrujący Was w konkursie.

Pytanie konkursowe roześlemy od niedzieli, 18 listopada o godz. 19. wtedy też osoby zarejestrowane otrzymają SMS z pytaniem. Nagrodę otrzymają osoby, których SMS z odpowiedzią po otrzymaniu pytania będzie najszybszy. Kosz jednego SMS wynosi 1 zł + vat, czyli całość zabawy to 2 zł + vat. Konkurs zakończy się w 18 listopada o 23:59 lub po otrzymaniu dwóch poprawnych odpowiedzi na pytanie.

Fundatorem nagród w konkursie jest Makrokoncert.
konkurs zakończony, bilety otrzumały osoby, których nr. tel. rozpoczynają się od 609 19… i 693 47…
INFORMACJE O SPEKTAKLU

Silny jak Schwarzenegger w „Conanie Barbarzyńcy”, odważny niczym Gibson w „Walecznym Sercu”  i tańczący jak Travolta w „Gorączce Sobotniej Nocy”? Z polskich badań wynika, że aż dla 75% z nas, kobiet, najbardziej pożądaną cechą u mężczyzny jest… odpowiedzialność! Ważna jest również inteligencja oraz poczucie humoru, natomiast atrakcyjny wygląd jest – o dziwo – istotny tylko dla… 8%! Czy jesteśmy więc aż tak wymagające? Tak dużo od Was żądamy? Oczywiście, że nie! Dlaczego zatem tak trudno nam odnaleźć  w tym 18 milionowym męskim stadzie tego jedynego w swoim rodzaju Jaskiniowca?

Sztuka „Kobieta Pierwotna” jest doskonałym odzwierciedleniem kobiety XXI wieku: poszukującej zabawy, korzystającej z życia, otwartej, podrywającej, a nie podrywanej, samowystarczalnej, ale w głębi serca marzącej o poważnym związku z odpowiednim mężczyzną. Jest dojrzała i doświadczona, ale nadal silna  i pełna seksapilu. Mimo, że dawno przekroczyła „magiczną” trzydziestkę nie ma zamiaru rezygnować  z uciech życia. Wydaje się, że ma w sobie więcej energii niż gromada nastolatek. Świadoma swojej wartości, nie owija w bawełnę, nie zgrywa świętoszki. Otwarcie opowiada o swoich miłosnych przygodach, „flirtuje”  z publicznością, emanuje seksapilem, zaskakuje poczuciem humoru, przyznaje się do swoich słabości. Seks, alkohol, problemy  z facetami? Nie ma dla niej tematów zakazanych. Podczas spektaklu niemal widać opary erotyzmu unoszącego się nad sceną. Historie, którymi bez końca zasypuje publiczność powodują, że traci się  wiarę w istnienie Pana Ideała. Ale bezbłędne komentarze i spostrzeżenia, powodują, że nie można, mimo wszystko, powstrzymać łez od śmiechu.

Hania Śleszyńska rewelacyjnie wciela się w postać Kobiety Pierwotnej. Wydaje się, jakby rola była napisana specjalnie dla niej. Aktorka jest stuprocentowo wiarygodna, sprawia wrażenie, jakby opowiadała o swoich przeżyciach. Jest seksowna, frywolna, uwodzicielska. A do tego niewiarygodnie zabawna. Udowadnia, że kobieta jest jak wino: czym starsza, tym lepsza – bardziej ponętna, pociągająca, mocniej stąpająca po ziemi, umiejąca wychodzić z twarzą z każdej opresji.

Kobieta Pierwotna, komentując swoje nieudane związki, często nie pozostawia suchej nitki na mężczyznach. Sztuka jednak nie jest skierowana przeciwko nim. Jest to po prostu doskonała charakterystyka związków damsko-męskich, które są pełne niespodzianek, wzlotów i upadków. A wszystko doprawione  mnóstwem humoru ze szczyptą pikanterii i rubaszności.

Główna bohaterka: Hanna Śleszyńska – uwielbiana idolka polskich kobiet i nie tylko… Właścicielka najbardziej uwodzicielskiego uśmiechu i najseksowniejszych kształtów.

Drugoplanowy bohater: Pan X – tajemniczy mężczyzna zwany „Adasiem”.
Autor: Sigitas Parulskis – poeta, który jako nieliczny doskonale rozumie duszę kobiety .
Reżyser : Arkadiusz Jakubik – mistrz reżyserii, aktorstwa, scenografii i rozbrajającego humoru w jednym, innowacyjny w działaniu i łamiący stereotypy na każdym kroku!
Adaptacja: Cezary Harasimowicz – guru współczesnej polskiej komedii, „maestro” w tworzeniu scenariuszy filmowych i teatralnych.

Najbliższe terminy:
21 listopada – Łódź, Teatr Nowy

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Maria Peszek w Wytwórni (zakończony)
projekt_plakatu_ordonka
Ordonka. Miłość ci wszystko wybaczy (zakończony)
Amok w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*