Klub Podróżników Keja: Denis Urubko (zakończony)

W niedzielę, 17 marca o godz. 17 w Auli Czerwonej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego rozpocznie się spotkanie z podróżnikiem, Denisem Urubko. Wstęp: 50-55 zł.

Mamy dla Was 2 pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Wyślijcie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl W temacie maila wpiszecie „Urubko”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert, również z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Klubowi Podróżników Keja – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 15 marca godz. 20. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi spotkania – Klubowi Podróżników Keja. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Klub Podróżników Keja zaprasza na spotkanie z legendą światowego himalaizmu- Denisem Urubko.

TERMIN: Spotkanie odbędzie się 17 marca 2019 roku, o godzinie 17:00.
MIEJSCE: Wydział Prawa Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Kopcińskiego 8/12.

BILETY: 50 zł/55 zł
Bilety w cenie 50 zł będą sprzedawane w Keja Pub.
Bilety w cenie 55 zł będą sprzedawane przez portal kupbilecik.pl.
Link: http://www.kupbilecik.pl/impreza-32926-spotkanie.z.denisem.urubko.lodz.html

Temat spotkania:
„MOJA ALPINISTYCZNA PRZYGODA W HIMALAJACH I KARAKORUM”.
Podczas spotkania będzie można nabywać książkę Denisa Urubko: „Skazany na góry”.
Prezentacja potrwa około 2 godzin + pytania od publiczności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *