klawo3W czwartek, 17 września o godz. 21 w New Yorku rozpocznie się impreza z udziałem grup Klawo i Wah Na Tah. Wstęp za okazaniem visy. Visa w cenie 10 zł.

Klawo to czterech muzyków grających dość niepopularną w tym nieco depresyjnym mieście muzykę. Tam, gdzie The Rolling Stones spotyka się z zadziornością hard rocka, postanowiło usadowić się Klawo. Połączenie rasowego, gitarowego brzmienia z melodyjnymi refrenami i dynamiczną, pulsującą pracą sekcji rytmicznej oraz mocny głoś wokalisty dało w efekcie ciekawy, trudny do jednoznacznego zaszufladkowania repertuar. Zespół powstał w 2009 roku w składzie Paweł Łankiewicz – wokal , Stanisław Jakuszewski – gitara, Michał Graczyk – bas, Daniel Cybusz – perkusja. Już w styczniu 2010 zagrali pierwszy koncert. Zresztą występy na żywo i kontakt z publicznością to najważniejsza część działalności zespołu i supportując m.in. takie zespoły jak CETI, Blenders, Marcin Rozynek, Big Cyc czy Akurat.

Zespół Wah Na Tah powstał w 2008 roku w Łodzi. Inspiracją dla nazwy był wielki wódz Wanata – Pierwszy w Walce, przewodził jednemu z największych plemion Ameryki, jakim było plemię Yanktonai. Uchodził za mądrego, rozsądnego i silnego wodza. Te cechy pozwalały mu sprawiedliwie rządzić i prowadzić swoje plemię do niezliczonych zwycięstw w wielu walkach. Członkowie: Rafał Bogusz (Boogie) – voc, guitar Paweł Gojny (Pablo) – trumpet, guitar Piotr Mikuła (Gruber) – bass Filip Prycel – perkusja.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Event_Horizon_Festival-plakat
Event Horizont Festival 2014 – informacje
Pasion de Buena Vista w Teatrze Wielkim
corka
Karolina Czarnecka w Krańcoofce

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*