klaraW czwartek, 27 listopada o godz. 20 w Szafie rozpocznie się koncert Klary. Bilety w przedsprzedaży 19 zł, w dniu imprezy 25 zł.

Klara, młoda i utalentowana kompozytorka, wokalistka i autorka tekstów, której debiutancki album „Away” wydany przez Polskie Radio odniósł sukces, po raz drugi wystąpi na muzycznej scenie Szafy. Producentem materiału zebranym na „Away” jest Artur Gadowski (IRA), ale piosenki, które znalazły się na płycie są autorstwa Klary. Artystka stawia na minimalizm i delikatne linie melodyczne, nie uciekając jednocześnie od zgrabnych refrenów.

„Przy tworzeniu muzyki staram się otwierać wyobraźnię i przenosić się do miejsc, które odwzorowują stan, w którym się znajduję. By napisać piosenkę potrzebuję ciszy, którą mogę wypełnić dźwiękami. Ona mnie motywuje i pobudza kreatywność.”

Klara koncertuje zarówno solo, grając na gitarze i klawiszach, jak i z zespołem. Dotychczas najważniejszym występem na żywo był koncert w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej transmitowany na antenie radia.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
inyourface11
In Your Face #11 w Magnetofonie
atmospheric
Atmospheric w Scenografii
ww77
Wunder Wave 77 w Dekompresji

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*