Klangor Niezali #1- mikrofestiwal wydawnictw niezależnych

W niedzielę, 9 czerwca w godz. 14-21 w Poleskim Ośrodku Sztuki odbędzie się Klangor Niezali #1- mikrofestiwal wydawnictw niezależnych. Wstęp wolny.

Docelowo to cykliczna impreza, podczas której prezentowane będą aktualne dokonania twórczyń i twórców szeroko rozumianej awangardowej i eksperymentalnej sceny muzycznej.

W trakcie wydarzenia odbywać się także będą targi małych wydawnictw. Odwiedzą nas labele z całej Polski wydające muzykę na winylach, CD, kasetach czy dyskietkach.
Wszystko to w przemiłej scenerii modernistycznej willi Karola Plihala, siedziby Poleskiego Ośrodka Sztuki oraz otulającego go parku. Będzie herbatka i ciasteczka oraz dużo dobrych dźwięków do usłyszenia i nabycia. W trakcie wydarzenia przewidziany jest panel dyskusyjny o historii i sytuacji wydawnictw niezalu w Polsce. Prowadzenie Antoni Michnik i Grzegorz Tyszkiewicz.

Na #1 zagrają: Joanna Szumacher, Akwizgram, Maha Fixum, Maciej Maciągowski, Karol Schwarz, Bogowie.

Potwierdzeni wydawcy: Bocian Records, Fundacja Kaisera Söze, Glissando, Jasiek Malarz, Klangor Poleski, Nasiono Records, Nasze Nagrania, Mondoj, Pionierska Records, Pointless Geometry, Super, Szara Reneta, Neurøpasza, 𝓰𝓵𝓪𝓶𝓸𝓾𝓻.𝓁𝒶𝒷𝑒𝓁, BAS, FYH.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *