3208

W sobotę, 24 listopada w Lizard King niezwykłe wydarzenie – tysięczny koncert w klubie. O godz. 22 wystąpi tam polska wersja zespołu Kiss, a o godz. 21 zacznie grać Face To Face. Wstęp: apnie darmo, panowie 5 zł.

Kissi to trybutowy zespół rockowy, który powstał w Gdyni późną jesienią 2011 roku z inicjatywy Jacka, miłośnika zespołu z Nowego Jorku. Przy pomocy dostępnych mediów skupił wokół siebie zupełnie nieznanych sobie wcześniej m uzyków, dzięki czemu powstała rzadko spotykana mieszanka pokoleniowa. Najmłodszy muzyk ma 22 lata a najstarszy 47. To gwarancja młodzieńczego dynamizmu, profesjonalizmu i dojrzałości muzycznej.

Głownymi cechami charakterystycznymi dla zespołu KISSI jest odzwierciedlenie scenicznego wizerunku grupy z Nowego Jorku, takie jak: makijaż całej twarzy, ekstrawaganckie kostiumy oraz pokazy pirotechniczne. Nie pomijają również oryginalnego instrumentarium jak i wiernie granego repertuaru najbardziej znanych kompozycji. Pierwszą playlistę wypełniają utwory: Detroit Rock City, Strutter, I Was Made For Lovin’ You, Love Gun, Beth, Calling Dr. Love, Sure Know Something, Forever, Heaven’s On Fire, Rock And Roll All Nite, Never Enough, Lick It Up.

Face To Face yo zespół coverowy złożony z piątki muzyków z wieloletnim doświadczeniem scenicznym zdobytym w kraju i zagranicą. Zespół powstał w 2008 r w Łodzi z inicjatywy gitarzysty Tomasza Wiktorowicza i od tego czasu z powodzeniem działa na krajowej scenie coverowej. To zespół profesjonalistów z pasją i zaangażowaniem, dla których każdy nowy występ jest nowym wyzwaniem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Młynarski plays Młynarski feat. Gaba Kulka w Filharmonii Łódzkiej
glen
Glenn Miller Orchestra w Łodzi
tommy_emmanuel_20101123_1274475360
Tommy Emmanuel w Wytwórni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*