Kino Solo (zakończony)

logotype12 stycznia o godz. 19 w Kinie Kinematograf odbędzie się kolejny pokaz „Kina Solo”. Widzowie zobaczą Wenus w futrze. Mamy dla Was 2 pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Kino Solo”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilet. Zabawę zakończymy w sobotę (11 stycznia), o godz. 22 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie maila wpiszecie „Gaba Kulka”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilet. Zabawę zakończymy w czwartek (12 grudnia), o godz. 22 Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Kino Solo – tylko dla singli
Autorski projekt Klubu Singla Połówki Pomarańczy realizowany we współpracy z kinami studyjnymi we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Łodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *