lodz_300x200_kino_kobietKino Kobiet to cykliczne spotkania dla Pań (przeważnie co trzy tygodnie). To czas, podczas którego Panie mogą się zabawić, oderwać od codzienności, zapomnieć o wszystkich odcieniach szarości. Specjalny seans filmowy, połączony ze spotkaniem niebanalnych ludzi, otwartą dyskusją o filmie, życiu i szczęściu. To pokazy mody i kosmetyków, uśmiechu, relaksu, czyli do zanurzenia się  w lepszej stronie życia.

Zapraszamy do korzystania z porad i usług Naszych Partnerów, którzy w dniu seansu już od godz. 17:00 czekają na Panie w holu kina.

Przed każdym seansem z cyklu Kino Kobiet odbywają się konkursy z nagrodami, a do wygrania m.in. zaproszenia do SPA, restauracji, vouchery na zabiegi pielęgnacyjne, kosmetyki, butelki wina, książki i wiele innych J

Filmy, jakie prezentujemy w ramach wieczorów Kina Kobiet to kino dobrane, nie zawsze „kobiece”, za to zawsze z nutą optymizmu.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 25.08.2016r. o godz. 18:30.
Tego wieczoru wyświetlimy zapraszamy na „Boską Florence” z genialną rolą Meryl Streep, niezwykle zabawną, prawdziwą historię kobiety, która mimo braku talentu podbiła sceny operowe świata budząc śmiech zamiast zachwytów

Cena biletu: 23 zł
Super Promocje!
• Cena biletu grupowego (20 zł) obowiązuje już przy zakupie 7 biletów!
• Z biletem z ostatniego seansu Kina Kobiet bilet na kolejne spotkanie kupisz już za 20 zł!

Więcej szczegółów na http://www.helios.pl/47,Lodz/KinoKobiet/

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
15. edycja cyklu Kultura Dostępna w kinach Helios
1284476093
XV Forum Kina Europejskiego „CINERGIA”
OPLA_2014
Zrzuta na O!PLA 2014!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*