Kino Kobiet to cykliczne spotkania dla Pań (przeważnie co trzy tygodnie). To czas, podczas którego Panie mogą się zabawić, oderwać od codzienności, zapomnieć o wszystkich odcieniach szarości. Specjalny seans filmowy, połączony ze spotkaniem niebanalnych ludzi, otwartą dyskusją o filmie, życiu i szczęściu. To pokazy mody i kosmetyków, uśmiechu, relaksu, czyli do zanurzenia się w lepszej stronie życia.

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na najbliższe Kino Kobiet – 14 października o godz. 18:30 w Kinie Helios, pokaz filmu „Judy”. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Kino Kobiet”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Kinowi Helios – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 13 października o godz. 21, powiadomimy o wygranej mailowo.

UWAGA! Do każdego biletu/zaproszenia doliczane jest 5 zł (zgodnie z cennikiem), które zwycięzca musi opłacić w kasie kina przy odbiorze zaproszenia.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Helios zaprasza na najbliższe filmowe spotkania w kobiecym gronie. Już 14 października fanki Kina Kobiet będą mogły zobaczyć najnowszą polską komedię „Jak zostać gwiazdą” z plejadą sław wielkiego ekranu! Fantastyczna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki gdyż nie ma drugiej takiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Właśnie z myślą o Paniach, dobierany jest film wieczoru oraz liczne atrakcje przed seansem.

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo, królowa social mediów Ewa i grająca samą siebie, pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec jej matki.

Skandal jest na rękę producentowi, który decyduje o zakwalifikowaniu dziewczyny do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dysponuje ona także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać… Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru – młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show-biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami.

W związku z tym, że 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, motywem przewodnim spotkań będzie szkoła! Na widowni pojawią się biało-granatowe stroje, podkolanówki, trampki, a nawet… warkocze?

Kino Kobiet to unikalne połączenie wyjątkowych pokazów filmowych, chwili wytchnienia oraz świetnej zabawy w kobiecym gronie, a także niezliczonych atrakcji i  konkursów. Bilety na październikowe seanse są już dostępne w sprzedaży! Szczegóły: www.helios.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
JUNGLE_PEOPLE_-_PLAKAT_-_MALY
Jungle People w Teatrze Studyjnym (zakończony)
kalina
Kalina w Wytwórni (zakończony)
Letnie Brzmienia w EC-1: Natalia Przybysz (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*