Kino Kobiet w Kinie Helios (zakończony)

Kino Kobiet to cykliczne spotkania dla Pań (przeważnie co trzy tygodnie). To czas, podczas którego Panie mogą się zabawić, oderwać od codzienności, zapomnieć o wszystkich odcieniach szarości. Specjalny seans filmowy, połączony ze spotkaniem niebanalnych ludzi, otwartą dyskusją o filmie, życiu i szczęściu. To pokazy mody i kosmetyków, uśmiechu, relaksu, czyli do zanurzenia się w lepszej stronie życia.

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na najbliższe Kino Kobiet – 12 czerwca o godz. 18:30 w Kinie Helios, pokaz filmu „Oszustki”. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Kino Kobiet”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Kinowi Helios – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 11 czerwca o godz. 20, powiadomimy o wygranej mailowo.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi projektu „Kino Kobiet” – Kinowi Helios mieszącemu się w Sukcesji. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Sieć kin Helios zaprasza na kolejną odsłonę Kina Kobiet. Już 10, 12 lub 13 czerwca (w zależności od wybranego miasta) na ekranach zagości znakomita komedia „Oszustki” w gwiazdorskiej obsadzie. Tradycyjnie, na Panie czekać będzie moc atrakcji, konkursów oraz doskonałej zabawy.

W brawurowej komedii z udziałem Anne Hathaway („Interstellar”, „Diabeł ubiera się u Prady”), Rebel Wilson („Pitch Perfect”, „Druhny”) i Alexa Sharpa („Jak rozmawiać
z dziewczynami na prywatkach”), młody milioner stanie się obiektem rywalizacji dwóch oszustek, zarabiających na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn…

Najpierw była „Opowieść do poduszki”, z Davidem Nivenem
i Marlonem Brando. Potem „Parszywe dranie”, z Michaelem Cainem i Stevem Martinem. Oba te filmy to dziś klasyka komedii. „Oszustki” odwracają schemat – tym razem to kobiety będą rywalizować o względy milionera!

Zawsze w jednym z konkursów organizowanych przed seansem należy wziąć pod uwagę konkretny „warunek” odnośnie dodatków i ubrań. Na najbliższe seanse Helios zaprasza fanki cyklu w czerni – motywem czerwcowego wieczoru będą sukienki inspirowane wyglądem bohaterek filmu na plakacie!

Kino Kobiet to jedyna taka impreza skupiona wokół kobiet, na Panie czeka moc konkursów i liczne atrakcje. Do zobaczenia podczas czerwcowych seansów z filmem „Oszustki”!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *