Kino Kobiet w Heliosie (zakończony)

lodz_300x200_kino_kobietKino Kobiet to cykliczne spotkania dla Pań (przeważnie co trzy tygodnie). To czas, podczas którego Panie mogą się zabawić, oderwać od codzienności, zapomnieć o wszystkich odcieniach szarości. Specjalny seans filmowy, połączony ze spotkaniem niebanalnych ludzi, otwartą dyskusją o filmie, życiu i szczęściu. To pokazy mody i kosmetyków, uśmiechu, relaksu, czyli do zanurzenia się  w lepszej stronie życia.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na najbliższe Kino Kobiet – 27 września o godz. 18:30 w Kinie Helios, pokaz filmu „Tulipanowa gorączka”. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Kino Kobiet”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 26 września  o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od anetaszt…

27 września 2017 – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Tulipanowa gorączka”.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Atrakcja wieczoru:
Pokaz kolekcji autorskiej Iwony Szymczyk pt.: ”Iwona Szymczyk ubiera kobiety w sztukę” przygotowany przy udziale Pań które są uczestniczkami Kina Kobiet. Odbędzie się na sali kinowej tuż przed konkursami. Zapraszamy.

Seans i konkursy poprzedzimy spotkaniem z naszymi Partnerami, którzy od godz. 18:00 będą do dyspozycji Pań w holu kina.

Profesjonalny Doradca Kosmetyczny Bożena Cieślińska przedstawi ofertę wysokiej jakości produktów do pielęgnacji skóry oraz kosmetyków firmy Mary Kay. Niewiele firm może poszczycić się bogatym dziedzictwem, jakie należy do Mary Kay. Żyłka biznesowa Mary Kay Ash w połączeniu z dążeniem do pomocy kobietom w osiągnięciu sukcesu pozwoliła jej na stworzenie firmy, która stała się jedną z największych na świecie firm z branży sprzedaży bezpośredniej kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych. Wartość sprzedaży hurtowej na całym świecie wynosi 4 miliardy dolarów, produkty Mary Kay® są sprzedawane na ponad 35 rynkach na całym świecie, a liczba Niezależnych Konsultantek Kosmetycznych przekracza 3.5 miliona osób.

Winienia BARTEX zaprezentuje również swoje najlepsze produkty. BARTEX – działa na polskim rynku od maja 1990 roku. Z czasem Firma rozpoczęła działalność w branży winiarskiej. Początkowo był to rozlew małych ilości wina typu vermouth. W dniu dzisiejszym „BARTEX” jest największym importerem całej gamy różnych win gronowych, owocowych i win oryginalnych w Polsce. Sprowadzamy je z różnych krajów świata: Francji, Chorwacji, Słowenii, Węgier, Austrii, Danii, Niemiec, Bułgarii, Macedonii, Włoch, Hiszpanii, a ostatnimi laty także z Australii, Afryki Południowej, Kalifornii, Tunezji i Chile. Od roku 1993 prowadzimy własną fermentację win gronowych i owocowych, którą nadzoruje specjalista – enolog z Chorwacji.

Panie z ITAKI zaprezentują najnowszą wypoczynkową ofertę. ITAKA powstała w 1989 r. i od 2009 r. zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera branży turystycznej. Kolejne sezony ugruntowywały pozycję ITAKI, jako lidera na rynku. Sukces nie pojawił się nagle. Jest konsekwencją wielu lat pracy, stopniowego i przemyślanego rozwoju firmy. ITAKA powstała z pasji, co pozwoliło nie tylko traktować firmę, jako źródło dochodu, ale także, jako drogę do realizacji marzeń i ambicji.

Lubimy naszą pracę i znamy się na tym, co robimy. Tworzymy zespół doświadczonych ekspertów, stale podnoszących swoje kwalifikacje, których głównym zadaniem jest troska o dobro pacjentów. Pracujemy w sprawdzonych i zgranych zespołach lekarz – asystentka. W Dental City nasi pacjenci mogą liczyć na kompleksowe leczenie i diagnostykę specjalistów wszystkich dziedzin współczesnej stomatologii.

DepilConcept® zaprezentuje swoją aktualną ofertę. DepilConcept® wywodzący się z Salonów Kosmetyki Estetycznej i Fryzjerstwa BodyConcept® jest nową, zupełnie innowacyjną ideą w zakresie depilacji. Doświadczenie w zakresie kosmetyki estetycznej zgromadzone w ramach zarządzania siecią BodyConcept liczącą kilkadziesiąt profesjonalnych salonów na cały świecie, a także światowe badania produktów, urządzeń i nowych trendów doprowadziły do stworzenia koncepcji biznesowej DepilConcept®.

Panie z REVITADOR zaprezentują Nowość na Polskim rynku biustonosze oraz poduszki przeciwzmarszczkowe. Sklep Revitador.pl jest owocem osobistych doświadczeń założycielek: Doroty i Adriany. Pomysł zrodził się z kobiecych trosk oraz poszukiwań naturalnego antidotum na problemy jakie dotykają kobiet wraz z upływem czasu. Mowa tu o dekolcie i twarzy, obszarach trudnych w pielęgnacji, a niestety zdradzających wiek kobiety. Niejedna z Pań budząc się nie jest zadowolona z widoku swojego dekoltu, czy pogniecionej twarzy? Zmarszczki pionowe rysujące się na dekoltach po przespanej nocy w pozycji bocznej lub na brzuchu, to problem który trapi wiele kobiet, pozostawione same sobie z czasem stają się permanentne i zostają na stałe.

Panie z AVON przedstawią najnowszą ofertę kosmetyków. Avon to światowy lider na rynku kosmetycznym, oferujący kobietom najwygodniejszą możliwość bezpośrednich zakupów. Na polskim gruncie pod marką Avon kryją się trzy niezależne spółki: Avon Cosmetics Polska, Avon Operations Polska oraz Centrum Usług Finansowych. Avon Cosmetics Polska, do życia powołano w roku 1992. Konkurencyjność firmy wobec innych koncernów kosmetycznych płynie niewątpliwie z unikatowego kanału dystrybucyjnego i zapewnieniu klientom indywidualnej obsługi dostosowanej do ich oczekiwań. W 1997 roku w Garwolinie powstała spółka Avon Operations Polska.

Tupperware przedstawi szeroką gamę swoich produktów wraz z zastosowaniem. Tupperware na świecie od ponad 60 lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Nasze produkty łączą w sobie najwyższą jakość, trwałość, nowoczesny design oraz wysoką funkcjonalność w codziennym użytkowaniu. Przekonaj się jak skutecznie produkty Tupperware mogą Tobie towarzyszyć w każdym momencie dnia. Z nimi przygotujesz i podasz zdrowe posiłki dla najbliższych, wygodnie zabierzesz lunch do pracy, upieczesz słodkie smakołyki dla swoich pociech, a po męczącym dniu z łatwością odgrzejesz przechowane w lodówce zapasy, ciesząc się ich doskonałym smakiem.

LR Health and Beauty przeprowadzi badanie i diagnoza zdrowia Pań oraz pogadanki o tym jakie są zasoby naszego pożywienia i co zawierają … a do tego słów parę o suplementacji.

W naszych konkursach do wygrania m.in.:

    Vouchery makijażowe ufundowane przez MARY KAY;
    Wina ufundowane przez Winiarnię BARTEX;
    Vouchery na liftingujący zabieg ze złotą maską kolagenowy ufundowane przez Souvre Kolagen Naturalny;
    Zaproszenia na FERMENTY 2017 ufundowane przez Klub Klimat;
    Zaproszenie na konsultacje stomatologiczną ufndowane przez Denta City;
    Vouchery podarunkowe ufundowane przez PARK HOTEL ŁYSOŃ;
    Zestawy naczyń kuchennych ufundowane przez firmę TUPPERWARE;
    Zaproszenia na Laserowy Paint Ball ufundowane przez ZOLTRA ARENA;
    Zupełna NOWOŚĆ nocny biustonosz modelujący ufundowany przez REVITADOR;


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *