kings5W niedzielę, 29 marca o godz. 20 w Scenografii rozpocznie się piąta odsłona cyklu Kings of Comedy. Tym razem na scenie pojawi się dwóch komików z Warszawy. Całość poprowadzi Patryk Czebańczuk. Bilety kosztują 20 zł.

Maciej Adamczyk – przygodę z życiem zaczął w 85. przygodę ze sceną w 2009. pojawił się w obu sezonach comedy central prezentuje. Wyrzucili go z eliminacji do paki za żart, w którym pojawiło się autystyczne dziecko. To jego największe sukcesy. Z mniejszych to pojawił się na scenie grubo ponad sto razy i tylko raz mu ktoś groził, że mu coś zrobi (a konkretnie porysuje samochód). W swoich tekstach porusza tematy związane z człowiekiem – jego przywary, niedorzeczności, głupoty – gdyż uważa, że najśmieszniejsze jest to, co jest w nas. Brakuje mu 4cm do dwóch metrów, owłosienia na policzkach i szóstego biegu w samochodzie, przez co na autostradzie dużo pali i jest głośno w środku. Zwykle smutny, ale to dlatego, że ze smutku czerpie najwięcej inspiracji. Jak kiedyś zobaczycie go smutnego, to nie pytajcie o co chodzi – będzie w pracy.

Sławek Sztejmiec – Jego stand-up koncentruje się wokół spraw, które są nam wszystkim bliskie: życiu w Polsce, relacjach rodzinnych, roli telewizji w naszym życiu itp. Opowiada także o różnych szalonych przygodach ze swojego życia. W trakcie występów zamienia szarą rzeczywistość w barwne historie. Stand-uper i improwizator, na scenie od sierpnia 2013 roku. Zwycięzca VII edycji Improv-up oraz zdobywca drugiego miejsca podczas II edycji Areny Stand-Uperów. W trakcie występów zamienia szarą rzeczywistość w barwne historie. Werbalny magik z misją zaczarowania publiczności słowami.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
dziadek_630x385_2
Moscow City Ballet w Teatrze Wielkim
nowy
Kościuszko. Ostatnia bitwa w Teatrze Nowym
kabaretmlodychpanow
Kabaret Młodych Panów w Wytwórni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*