kingsW czwartek, 12 lutego o godz. 20 w Szafie rozpocznie się czwarta odsłona Kings Of Comdy prowadzona przez Patryka Czebańczuka.  Tym razem do Łodzi zawitają dwie najbardziej charakterystyczne osobistości w stand-upie. Bilety: 15zł (przedsprzedaż), 20zł (w dniu wydarzenia).

Jasiek Borkowski – człowiek dres, czy człowiek w dresie. Tego nie wiadomo, ale mimo wszystko swoją osobowością i indywidualnym podejściem do żartu potrafi zainteresować widza. Podejrzewa się, że dzieje się tak bo ludzie zaczynają się nad nim litować , lub po prostu się boją, że im coś ukradnie. Przemierzający z całym swoim dorobkiem życia przy boku Jasiek zabierze was w podróż do swojego świata. Bardzo ciekawego , lecz niekiedy dziwnego.

Piotrek Szumowski – pytacie się, kto? Piotrek Szumowski. Piotrek ostatnio zajął 2 miejsce na Festiwalu Stand-Up organizowanym przez Antrakt w Warszawie. Nie martwcie się, to tylko drugie miejsce z pośród wszystkich komików w Polsce 🙂 Będzie on gościł po raz drugi w naszym mieście, choć po raz pierwszy będzie rozbawiał nas po polsku. Warto sprawdzić tego człowieka.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Bezimienny/Nieznany w Teatrze Pinokio
jatobiore2
Ja to biore. vol.2 w KIJu
Szczelina_Teatr_Chorea
Szczelina w Art_Inkubatorze

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*