kings3Trzecia edycja Kings of Comedy przed nami. W czwartek, 23 października o godz. 20 w Szafie rozpocznie się kolejna impreza spod znaku stand-up. Bilety kosztują 15zł (przedsprzedaż) /20zł (W dniu imprezy).

Tym razem gośćmi będą Rafał Banaś (Warszawa) i Piotr Złydach (Kraków). Imprezę poprowadzi Patryk Czebańczuk.

Piotr Złydach – Stand-up uprawia na co dzień, od kiedy pamięta. W profesjonalnej formie, na scenie, robi to samo od początków istnienia krakowskiej grupy Comedy Lab. Zawsze uważał, że śmiech to najlepsze lekarstwo, więc swoje występy uważa za rodzaj terapii grupowej. Członek i współzałożyciel krakowskiej Grupy Improwizujących Drwali, Zwycięzca Bitwy na Stand-Up 2013, zwycięzca Przeglądu Kabaretowego Klamka 2014 w kategorii stand-up oraz finalista Antrakt Stand-up Festiwal.

Rafał Banaś – Super wygląd, intelekt i sexapil Oto składniki, które wybrano do stworzenia idealnych mężczyzn. Ale pani profesor Jena Jemison dodała do mieszanki jeszcze jeden, przypadkowy składnik…. Wino marki Comandos! I tak oto powstali Atomówcy świadomi swej niezwykłej siły postanowili poświęcić swoje życie gadaniu głupot do mikrofonu. Jednym z nich jest Rafał Banaś. „Jesteś tym co pijesz… a ja zawsze chciałem być komandosem.” Trener, nauczyciel WF, w wolnych chwilach komik. Na scenie Stand – Upowej od 2013 roku. Współzałożyciel grupy „Atomówcy Stand Up Comedy”.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Znikomość w Teatrze Nowym
Przygotowania do spektaklu 2.0.4.5. Miniopera metafizyczna
Retroperspektywy już za tydzień

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*