kok2W czwartek, 25 września o godz. 20 w Szafie rozpocznie się druga odsłona projektu King of Comedy. Wstęp wynosi 15 zł.

Miesiąc temu goszczono przedstawicieli Wrocławia i Gdańska. Tym razem będzie to dwójka komików z Krakowa (Michał Leja, Aleksandra Szczęśniak) i jeden z Warszawy (Sławek Sztejmiec).

Michał Leja – Koordynator Comedy Lab. Szuka inspiracji w meandrach tego świata. Gdy już coś znajdzie przesiewa to przez sito swojej spaczonej wyobraźni, by wyrzucić wszystko na scenie i rozbawić publiczność. Gdy się śmieje wygląda jak 7 letnia Chinka. Koledzy wołają na niego „ej”. Zwycięzca Stand-up Festu w Szczecinie! Zwycięzca Bitwy na Stand-Up 2014 w kategorii: „Najlepsza improwizacja”.

Aleksandra Szczęśniak – z Krakowa z Comedy Lab – Laboratorium komedii: na kozackiej „Arenie stand-uperów” była trzecia, ale wszyscy wiemy, że kobiety zawsze mają pod górę. To schizofreniczna bezwstydnica z rozdwojeniem jaźni i słabością do tematów tabu. Twierdzi, że jest szalenie popularna… w kręgu własnej rodziny. Jednak gdyby to była prawda nie należałaby do klubu Comedy Lab w Krakowie.

Sławek Sztejmiec – Stand-uper i improwizator, na scenie od sierpnia 2013 roku. Zwycięzca VII edycji Improv-up oraz zdobywca drugiego miejsca podczas II edycji Areny Stand-Uperów. W trakcie występów zamienia szarą rzeczywistość w barwne historie. Werbalny magik z misją zaczarowania publiczności słowami.

https://www.youtube.com/watch?v=VrN6s5Do-RM

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Ferragosto w Teatrze Powszechnym
ulotka
Zatrudnię milionera w Teatrze V6
proby
Próby Schaeffera w Arterionie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*