Kings Of Comedy #10 – 3 Urodziny Stand Up Łódź

kingsofcomedyW niedzielę, 24 stycznia o godz. 20 w Szafie rozpocznie się dziesiąta odsłona Kings Of Comedy połączona z 3 urodzinami Stand-Up Łódź. Bilety: 25 zł (bilety dostępne w przedsprzedaży w klubie)

Pierwszym gościem będzie:

Jim Williams – Amerykanin, który zapoczątkował we Wrocławiu stand-up comedy po angielsku. Jim występuje od 15 lat, grając w Stach i Europie jako komik, mim, aktor teatru fizycznego, klown. Zdobył nagrody na największych festiwalach komediowych i kabaretowych w Polsce jako współtwórca duetu pantomimicznego Liquidmime a także jako komik ze stand-upem “UWAGA! I’m Gonna’ MÓWIC Popolsku!”. Jima można było usłyszeć w radiowej „Trójce” i zobaczyć w telewizyjnej „Dwójce”. Od 3 lat regularnie zrzesza w Mleczarni międzynarodowych komików organizując wieczory stand-upu i promując tą formę rozrywki we Wrocławiu

Drugim z nich będzie…

Wojtek Fiedorczuk – uprawia bardzo kontrowersyjny stand-up, prawie wcale nie mówi nic kontrowersyjne go. Stara się kierować absurdem, prowokacją, delikatnym, acz znaczącym wariactwem, celuje w zaskoczenie, nowoczesne niedopowiedzenie, szermuje szczerością. Liczy na inteligencję widza, często nie przelicza się.

Prowadzić całą imprezę będzie nie nikt inny jak Patryk Czebańczuk. Lokalny patriota i jeden z założycieli Stand-Up Łódź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *