DSC_2209Każdy, kto w zeszłą sobotę znalazł choć chwilę czasu na odwiedziny Łódzkich Zakładów Przemysłu Twórczego z pewnością nie pożałował spędzonych tam kilku godzin.

Czemu godzin? Gdyż o minutach nie mogło być mowy. Wśród kilkudziesięciu stoisk, nabyć można było praktycznie wszystko. Wystawcami były przede wszystkim osoby zajmujące się recyclingiem odzieży oraz starych przedmiotów, wytwarzające biżuterię, ozdoby, gadżety do noszenia i akcesoria do mieszkań.

Niewygórowana, a właściwie, śmiesznie niska cena za wystawienie swojego stoiska sprzyjała popularności kiermaszu i pozwoliła na całkowite zapełnienia hali targowej najrozmaitszymi bibelotami, odzieżą i towarami o wyjątkowej urodzie i nietuzinkowym zastosowaniu.

Na zainteresowanych również nieco bardziej empiryczną strefą kultury, jaką niewątpliwie jest przyjemność obcowania z muzyką, czekał koncert Nathalie and the Loners, który odbył się się we współpracy ze Stowarzyszeniem Fabrykancka.

Tekst na podst. inf. prasowych

Fot. Agata Kobierska


Fabrystrefa Fabrystrefa Fabrystrefa
Fabrystrefa Fabrystrefa Fabrystrefa
Fabrystrefa Fabrystrefa Fabrystrefa

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Perły Łodzi 2019
IMG_9416
Armatka Kultury 2014 (foto)
wigencja_1
Rewitalizacja Wigencji (wizualizacja)
2 komentarze
  • all is on
    6 września 2010 at 09:25

    szkoda tylko, że fotoreporterka dotarła w ostatniej chwili, kiedy już większość straganów była sprzątnięta a odwiedzający już poszli :]

  • Klara
    1 września 2010 at 19:05

    była nawet perkusja z Biedronki 🙂

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*