Kiermasz Wszystkiego w fabrySTREFIE (foto)

DSC_2209Każdy, kto w zeszłą sobotę znalazł choć chwilę czasu na odwiedziny Łódzkich Zakładów Przemysłu Twórczego z pewnością nie pożałował spędzonych tam kilku godzin.

Czemu godzin? Gdyż o minutach nie mogło być mowy. Wśród kilkudziesięciu stoisk, nabyć można było praktycznie wszystko. Wystawcami były przede wszystkim osoby zajmujące się recyclingiem odzieży oraz starych przedmiotów, wytwarzające biżuterię, ozdoby, gadżety do noszenia i akcesoria do mieszkań.

Niewygórowana, a właściwie, śmiesznie niska cena za wystawienie swojego stoiska sprzyjała popularności kiermaszu i pozwoliła na całkowite zapełnienia hali targowej najrozmaitszymi bibelotami, odzieżą i towarami o wyjątkowej urodzie i nietuzinkowym zastosowaniu.

Na zainteresowanych również nieco bardziej empiryczną strefą kultury, jaką niewątpliwie jest przyjemność obcowania z muzyką, czekał koncert Nathalie and the Loners, który odbył się się we współpracy ze Stowarzyszeniem Fabrykancka.

Tekst na podst. inf. prasowych

Fot. Agata Kobierska


Fabrystrefa Fabrystrefa Fabrystrefa
Fabrystrefa Fabrystrefa Fabrystrefa
Fabrystrefa Fabrystrefa Fabrystrefa

{jumi [media/reklama.htm]}

2 komentarze do “Kiermasz Wszystkiego w fabrySTREFIE (foto)

  • 6 września 2010 o 09:25
    Bezpośredni odnośnik

    szkoda tylko, że fotoreporterka dotarła w ostatniej chwili, kiedy już większość straganów była sprzątnięta a odwiedzający już poszli :]

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *