Kiermasz_Kobiecy_logoNie masz pomysłu na oryginalne świąteczne prezenty? W najbliższą niedzielę, między 10, a 17 odwiedź Piwotekę Narodową (ul. 6 Sierpnia 1/3). Właśnie tam, odbędzie się Kiermasz Świąteczny, na którym z pewnością obłowisz się w same smakowite i niebanalne podarunkowe kąski.

Kupowanie prezentów w galeriach handlowych to przeżytek. Coraz bardziej trendy staje się nabywanie upominków od drobnych przedsiębiorców i specjalistów w dziedzinie hand made. Takie przedsięwzięcia jak Kiermasz Świąteczny, wspierają tego typu postawy.

Kiermasz Świąteczny to łączona inicjatywa Instytutu Spraw Obywatelskich i Piwoteki Narodowej w Łodzi: Od września organizujemy cykliczną imprezę pod tytułem „Kiermasz Kobiecy”. Postanowiliśmy, że w grudniu odbędzie się ona w Piwotece Narodowej – wyjątkowym miejscu, na które składa się oryginalny pomysł, bogata oferta i wspaniała obsługa – mówi Maria Nowakowska, pomysłodawca przedsięwzięcia.

W szerokiej ofercie wystawców każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie dużo biżuterii, ozdób i bibelotów, a także książek, ubrań i dodatków. Dla tych, którzy nie zdecydują się na zakupy na Kiermaszu, zawsze pozostaje możliwość zamówienia koszy świątecznych w Piwotece. 400 gatunków piwa dostępnych w sklepie pozwoli zadowolić nawet najbardziej wybrednego piwosza.

Przypominamy, że tego samego dnia możecie się również wybrać na Świąteczny kiermasz ŁZPT.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Jemy w Łodzi Food Fest 2019
I Międzynarodowy Kongres Regeneracja Miast Przemysłowych
Muzeum za jeden klik – Twórcza edukacja on-line

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*