DSCF3391W sobotę, 30 maja na terenie OFF Piotrkowska odbył się kolejny Kiermasz Plenerowy. Słoneczna pogoda pozwoliła wyjść wystawcom na zewnątrz i prezentowanie swojego asortymentu właśnie w plenerze.

Na placu przed knajpą Spaleni Słońcem oraz przed DOMem od godziny 13 zrobiło się kolorowo i tłocznie, gdyż kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem. Wystawcy proponowali klientom m.in. używane oraz nowe ubrania, maskotki, torby, rękodzieło, ceramikę, książki czy też biżuterię. Takie inicjatywy pozwalają nie tylko doświadczonym sprzedawcom na dzielenie się swoimi towarami, ale też innym, którzy nie mają serca wyrzucić ze swoich szaf, półek, szuflad i regułów nieużywanych już ubrań oraz innych przedmiotów, a którymi chętnie podzielili by się z innymi, aby jego rzeczy nacieszyły jeszcze niejedną parę oczu.

Organizatorzy przygotowali niespodziankę z okazji dnia dziecka. Wszyscy ci, których towary ze stoiska były przeznaczone dla dzieci, mogli wystawić się za darmo. Wśród sprzedających znaleźli się również mali wystawcy, którzy proponowali przybyłym swoje książki oraz zabawki, z których już się swoje nabawiły i zamiast rzucać je w kąt, postanowiły zaciekawić swoimi kolekcjami inne dzieci oraz ich rodziców.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Lodzkie_Nagrody_Kulinarne1
Łódzkie Nagrody Kulinarne (foto)
_DSC1479
Na wspólnym podwórku – łódzki tygiel kultur i wyznań (foto)
Koniec remontu najdroższej kamienicy w łódzkim śródmieściu (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*