Kicz Party – Piłkarski Poker w Czekoladzie (zakończony)

1czeko_logo_FINAL_Small219 lutego o godz. 21 w Czekoladzie (Piotrkowska 55) rozpocznie się Kicz Party – Piłkarski Poker. Mamy dla Was 5 podwójnych zaproszenia na to wydarzenie.    

 

Nadeszła nowa era szkolenia kadry piłkarskiej! Jeżeli zawsze chciałeś mieć żonę jak Beckham lub po prostu grać jak Ronaldo, ale jakoś po drodze było Ci bardziej na imprezę, teraz mamy rozwiązanie. Oficjalne zgrupowanie piłkarskich imprezowiczów zbliża się wielkimi krokami!!! Dla mistrza strzelców barowych mamy przepocona koszulkę przez samego Beckhama.  Zaczynamy 19 lutego w piątek w klubie Czekolada o 21. A to jeszcze nie wszystko – nie będzie wcale łatwo. Czekają Cię jak co piątek w Czekoladzie „podwójne kłopoty”. Między 22:00 a 24:00 za jeden dowolny produkt kupiony w barze, drugi taki sam otrzymasz free!!!

Dress code: Piłkarskie stroje, gwizdki, szaliki i inne atrybuty prosto z meczu mile widziane…

 

Jeśli chcecie zdobyć bilety wystarczy, że wyślecie maila na adres  konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Czekolada”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w środę, 17 lutego o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest klub Czekolada

KONKURS ZAKOŃCZONY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *