kibiceW sobotę, 9 lutego na deskach Teatru Małego w Manufakturze odbędzie się pokaz spektaklu Teatru TM z Warszawy pt. Kibice. Początek przedstawienia o godz. 19:15.

Elin Rachnew, tak jak bohaterowie jego sztuki, prawie nie dostrzega świata poza boiskiem. A mecz ukochanego zespołu, to dla niego centralny punkt wszechświata, wokół którego obraca się całe codzienne życie każdego prawdziwego Kibica.

Widzowie podczas przedstawienia spadają z krzeseł ze śmiechu – nie w przenośni, ale dosłownie. Panie śmieją się, ponieważ w aktorach widzą reakcje swoich mężów, ojców, braci i ukochanych: ich gwałtowne wybuchy radości, gdy nasi wygrywają; złości, kiedy nie mogą strzelić gola; a nawet rozpaczy, gdy przegrana jest już bardzo blisko…

Natomiast Panowie dostrzegają w bohaterach swoją własną śmieszność, wszechobecną w gestach i okrzykach na meczu i… przed telewizorem. Wybuchy niepohamowanego śmiechu pojedynczych głosów (damskich i męskich) błyskawicznie stają się zaraźliwe i obejmują całą widownię. Aktorzy muszą zatrzymywać akcję i przeczekiwać brawa oraz „radosne uniesienia” Widzów.

Obsada: Tomasz Mędrzak, Cezary Morawski. Ze specjalnym udziałem Agnieszki Sitek
Autor: Elin Rachnew
Przekład: Hanna Karpińska
Reżyseria: Tomasz Mędrzak

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Zlesny_plakat
Złesny w Teatrze Studyjnym
eplakat2
Wieczór Bałkański w Atlas Arena
Usta w ogniu w AOIA
1 Komentarz

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*