khromaW środę, 29 marca o godz. 20 w DOMu rozpocznie się Hard//core night #3. Na scenie pojawią się: Khroma, Sky Collapse i Fractal. Wstęp wynosi 15 zł.

Khroma – elektro alternatywny metal z Helsinek. Muzycy wystali dwa albumy „Collapse” w 2014 r. „Stasis” w 2016 r. W skład zespołu wchodzą: Riku Rinta-Seppälä, vocals & electronics; Mikko Merilinna, guitars & keys; Maarik Leppä, bass; Antti Honka, drums & visuals.

Sky Collapse – Warszawska ekipa reprezentująca melodyjny metalcore/melodeath z elementami hardcore i deathcore. Pod koniec 2016 wypuścili swój pierwszy pełen album zatytułowany „The Waves”.

Fractal powstał w maju 2009 roku, natomiast w obecnym składzie tworzy od stycznia 2015 roku. Piotr 'Pruszy’ Pruszyński, Przemek Kordziński i Tomasz Grudzień to pierwotny trzon zespołu Fractal. Pierwszym wokalistą był Bartosz Kwaczyński. W czerwcu 2010 wokalistą składu został Jan 'Jah Bah’ Zarychta. Razem z gitarzystą Kellerem zespół nagrał i opublikował 2 EPki, z czego druga, zatytułowana 'Second Cuts’ szerzej zaistniała w świadomości radomskiego muzycznego podziemia. W styczniu 2012 do zespołu dołączył Piotr Sałata (gitara). Pod koniec 2014 roku z zespołem rozstał się Tomasz Grudzień, a rok później Przemek Kordziński. Ich miejsca zajęli Tomasz Mrozowicz i Krzysztof Świderski.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zgielk4
Zgiełk w King of Music
dekolt
Dekolt w Stereo Krogs
Art Kombinat Jazz O’Clock 2022

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*