kevlar_alles_plakatW najbliższy czwartek (8 maja) w industrialnych wnętrzach klubu DOM królować będzie elektroniczny hałas. Na scenie pojawią się dwa duety: Kevlar i Alles. Afterparty rozkręci Wiktor Skok.

Kevlar tworzą Marcin Klimek i Modular Lazvig. Działając pod wspólnym szyldem, skupiają się nie tylko na warstwie muzycznej projektu, ale też – a może przede wszystkim – na wizualnej oprawie dźwięków. Ich występy to swego rodzaju performances o industrialno-noise’owym charakterze.

Alles powołali do życia łodzianie: Paweł Strzelec i Marcin Regucki. Ten muzyczny twór, znacznie różni się od wcześniejszych dokonań muzyków, znanych z takich zespołów, jak Pornohagen i Już Nie Żyjesz (Strzelec), czy Bruno Schulz (Regucki). Alles to minimal, darkwave, synthwave i electropunk w jednym. Nadchodzący koncert to sceniczny debiut Alles, podczas którego muzycy będą promować wydany niedawno premierowy materiał Post.

Podczas afterparty, swój dj set zaprezentuje wielbiciel i propagator wszelkich odmian ekstremalnej muzyki mechanicznej, Wiktor Skok.

Początek imprezy o godzinie 21. Bilety, w cenie 10 złotych, do nabycia w dniu koncertów.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
graniezespolem
Granie zeSpołem w DOMu
Svartvit w Klubie DOM
shelbys
The Shelbys w Tekturze

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*