W piątek, 23 lipca o godz. 20:30 w Ogrodach Geyera wystąpi Kękę. Wcześniej na scenie pojawi się Cypher Kill, Otwarcie drzwi o 18:30, bilety od 69 zł dostępne tutaj https://goingapp.pl/wydarzenie/lato-w-plenerze-keke-lodz/lipiec-2021.

Kękę zna każdy prawdziwy fan muzyki rap w kraju. Piotr Dominik Siara, bo tak naprawdę nazywa się kryjący się pod pseudonimem artysta, urodził się i stawiał swoje pierwsze muzyczne kroki w Radomiu. Udało mu się wydać 5 płyt, które w szybkim tempie osiągały miano platynowych. Koncerty realizowane z udziałem publiczności każdorazowo przyciągają rzesze spragnionych dobrej muzyki fanów.

Pierwsza płyta „Takie rzeczy” ujrzała światło dzienne w 2013 roku. Na kolejną płytę fani muzyka musieli poczekać aż półtorej roku. Znalazły się na niej utwory do bólu prawdziwe. Opisujące życie, takim jakim jest w rzeczywistości. Bez niepotrzebnej lukrowej otoczki, którą często towarzyszy popularnym utworom emitowanym w radiu i telewizji. Za to właśnie, za tą prawdą fani pokochali Kękę miłością szczerą i oddaną. Artysta odpłaca im za to licznymi koncertami w klubach i na świeżym powietrzu.

ℹ️ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
😷Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.
😷Każdy uczestnik koncertu zobowiązany jest jednocześnie do utrzymania odstępu 1,5m od innych osób (nie dotyczy osób zamieszkujących wspólne gospodarstwo domowe) oraz zakrycia nosa i ust środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica, chusta itp.).
😷Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.
😷Przed wejściem na koncert sprawdzana będzie temperatura uczestników.
😷Uczestnicy zobowiązani są do przyniesienia ze sobą oświadczenia o stanie zdrowia i przekazania go organizatorowi na wejściu- https://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
duoo
Artur Gadowski Akustyk Duo
resign
The Resignators w Grandzie
IMG_8317
Indios Bravos w Bedroomie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*