IMG_9124

W sobotę, 14 stycznia o godz. 20 w Wytwórni wystąpi Kayah. Bilety: 100 zł – ulgowe / 110 zł – normalne. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Kayah”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 8 stycznia, o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od lukasz.w… i karolina.j…

Świąteczno-noworoczna trasa koncertowa Kayah, to chęć przeniesienia najnowszej płyty artystki „Gdy pada śnieg” na deski scen w Polsce i jednocześnie chęć spotkania się z fanami w ten cudowny zimowy okołoświąteczny czas. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają wprowadzić się w bożonarodzeniowy nastrój piękną muzyką.

Podczas koncertów Kayah wykona klasyczne polskie kolędy, takie jak Cicha noc, Jezus Malusieńki, Lulajże Jezuniu, Wśród nocnej ciszy, czy Nie było miejsca dla Ciebie. Nie zabraknie także autorskich świątecznych utworów Kayah, w tym znanego już od lat szlagieru świątecznego „Ding Dong”. Artystce towarzyszyć będą na scenie wybitni instrumentaliści z Janem Smoczyńskim jako kierownikiem zespołu na czele.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
dexter4
Koncerty w New Yorku (zakończony)
Zupa nic w Kinie Helios (zakończony)
weare
We are your friends w Cinema City (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*