IMG_9124

W piątek, 20 listopada o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się koncert Kayah. Bilety kosztują: przedsprzedaż: 100 zł – ulgowe, 110 zł – normalne, w dniu koncertu: 110 zł – ulgowe, 120 zł – normalne.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Kayah”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy we czwartek (19 listopada), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od magdau… aniaban…

Kayah – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Wszechstronna muzycznie artystka, najczęściej poruszająca się w klimatach folk, pop, soul i jazz. Autorka wielu przebojów jak “Za późno”, „Supermenka“, „Na językach“, „Testosteron“, „Prawy do lewego“, „Śpij Kochanie Śpij”, czy świąteczny „Ding Dong”. Obecna na scenie muzycznej już od ponad 25 lat.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
poster01032012patroni
Burning down the house w DOM-u (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
1 Komentarz
  • arturblasik
    15 listopada 2015 at 20:16

    oj tam oj tam
    żonę bym zabrał z nienacka 😉

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*