puch11Jak w każdą środę w Śródmiejskim Forum Kultury – Domu Literatury było literacko i muzycznie. Zaprezentowało się pismo Hreja, a po nim na scenie pojawił się zespół Puch.

 

Hreja to pismo satyryczne, które po dłuższej przerwie zostało reinkarnowane. Redaktorką naczelną jest Małgorzata Loeffler. W składzie redakcji znaleźli się: Magdalena Dorota Grzybowska, Maja Wójcik, Marcin Kuropatwa i Igor Szupluk.

23 marca w ŚFK Hreja zaprezentowała się w formie występu – recytacji „wierszy” prezentujących profil i zamierzenia tego periodyku. Całość dopełniły efekty dźwiękowe autorstwa Igor Szupluka.

Po Hreji na scenie pojawił się Puch. To kolaż jazzu, ambientu i transu. mimo, że zaprezentowali „tylko” cztery utwory, na pewno warto było przyjść ich posłuchać, a także, dzięki wizualizacji Andrzeja Czaplińskiego, obejrzeć.

Kolejna odsłona Kawiarni Literacko-Muzycznej 30 marca. Tym razem składać się będzie ze spotkania z poetą, Waldemarem Jocherem oraz koncertu Klary Jędrzejewskiej. Wstęp jest bezpłatny.

Hreja Hreja Hreja
Hreja Hreja Hreja
Puch Puch Puch
Puch Puch Puch
Puch PuchPuch Puch
Puch Puch Puch
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Emmanuelle_Seigner_20120706-6113
Targowa Street Film&Music Festival 2012: Emmanuelle Seigner (foto)
IMG_1624
Marcin Witkowski – BassKwadrans live w Z innej beczki (foto)
IMG_9244
Organek w Klubie DOM (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*