kawliterr_133Tradycyjnie w środę w Śródmiejskim Forum Kultury przy Roosevelta 17 zorganizowano wieczór-literacko muzyczny. Na scenie pojawił się hip-hopowy zespół Da Funkoholix. Wcześniej zorganizowano slam poetycki, który wygrał Jarosław Zaręba.

Da Funkoholix to zespół pochodzący z Łodzi, istniejący na lokalnej scenie muzyki hip-hop od listopada 2009 roku, wcześniej kojarzony również z nazwą Senne Rewolucje. Prezentuje muzykę z pogranicza rapu, jazzu i funku, mimo krótkiego czasu działalności może pochwalić się sporym dorobkiem wydanych singli, jak i również dużą ilością zagranych koncertów; tworzą go dwaj raperzy: Tomasz ‘Funk’ Kaszuba oraz Mateusz ‘BCZ’ Buczkowski, a także dwie wyjątkowo utalentowane wokalistki: Marysia Święcicka i Justyna Małek. Tym razem, niestety zespół wystąpił w trzyosobowym składzie.

ŚFK zaprasza już 2 marca. Wtedy też o 18 rozpocznie się wernisaż wystawy książek autorów z Łodzi, potem dyskusja na temat pisarzy z województwa. Na zakończenie zagra Tres Botellas de la Leche. Wstęp wolny.

Da FunkoholixDa Funkoholix Da Funkoholix Da Funkoholix
Da Funkoholix Da Funkoholix Da Funkoholix
Da Funkoholix Da Funkoholix Da Funkoholix
Da Funkoholix Da Funkoholix Da Funkoholix
Da FunkoholixDa Funkoholix Da FunkoholixDa Funkoholix Da FunkoholixDa Funkoholix
Da Funkoholix Da Funkoholix Da FunkoholixDa Funkoholix
 
Zobacz także:

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_2581
Ras Luta w DOMu (foto)
The_Washing_Machine_klip
Pralki atakują martwym disco
09112012_182
Artrosis w Stereo Krogs (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*